Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

WHIRL T1
WHIRL T1

3900 L

3900 L

Përzgjidhni mundësi

WHIRL T1

3900 L

Uwell Whirl T1 është një sistem POD i lehtë me një dizajn trekëndor të ri dhe cilësime energjie shumë miqësore për përdoruesit.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Description

WHIRL T1

Uwell Whirl T1 është një sistem POD i lehtë me një dizajn trekëndor të ri dhe cilësime energjie shumë miqësore për përdoruesit.

Trupi i lehtë i cigares elektronike i bërë nga një kombinim i aliazhit të aluminit dhe PCTG me peshë vetëm 53 g fsheh një bateri të integruar me një kapacitet prej 1300 mAh. Kombinon bukur një kapacitet më të lartë të baterisë, falë të cilit mund të shijoni avullimin pa karikim të vazhdueshëm dhe kompaktësi. Ju mund të zgjidhni nga disa opsione tërheqëse ngjyrash. Falë portës USB-C të vendosur më poshtë me një fuqi deri në 2A, mund ta karikoni plotësisht pajisjen brenda një ore.

Ka bukuri në thjeshtësi, prandaj kjo cigare është e përputhshme me fishekët POD të njëpërdorshme me vëllim 2 ml për të cilat nuk është e nevojshme të ndërrohen kokat ngrohëse. Fisheku ju ofron tre opsione fuqie, përkatësisht 14W, 15W dhe 16W, në varësi të mënyrës se si e rrotulloni fishekun në pajisje. Një panel në anën ju lejon gjithashtu të kontrolloni rrjedhën e ajrit. Uwell i ofron ato në një variant të kokës ngrohëse për të mbuluar nevojat e kujtdo që pëlqen avullimin MTL.

Nuk do të gjeni as një buton të vetëm në pajisje. Shkëlqimi fillon automatikisht kur aplikohet veshja dhe kështu parandalon ndezjen aksidentale.

Përmbajtja e paketës:
1x rrotullim T1
1x Fisheku UN2 Meshed-H 0.75ohm

Parametrat:
Përmasat: 104.3 x 25.7 x 25.5 mm
Vëllimi: 2 ml
Bateria: 1300 mAh
Ngarkimi: USB-C

Additional information

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.