Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VOOPOO VINCI X 70W Pod

6.500 L

VooPoo Vinci X në brendësine e tij ka një  çip i klasit të parë GENE.AI I cili ju siguron një përdorim të sigurtë si dhe ruan rezultate të nevojshme gjate përdorimit sic jane numri I puffs apo përdorimi I rezistencës.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VOOPOO VINCI X 70W Pod sada

Pas një krijimi të suksesshëm të modelit Vinci Pod Mod, prodhuesi I njohur VooPoo gjithashtu paraqet një model me një bateri të zëvendesueshme dhe me fuqi edhe më të madhe dalëse. Ky model I ri u emërua VooPoo Vinci X Mod Pod Kit. Edhe një herë, ky model ka një dizajn ergonomic për një kontroll të rehatshëm në dorë, por edhe me një rezultat të lartë gjatë vaping. Është e mundur që Brenda trupit të këtij modeli ju mund të vendosni një bateri 18650, e cila do të japi një rezultat deri në një fuqi prej 70W. Mund ta ndryshoni fuqinë dalëse nëpërmjet butonave që ndodhen në këtë cigare elektronike. Nëse është e nevojshme ju mund edhe ta karikoni baterinë nëpërmjet portës micro USB.

VooPoo Vinci X në brendësine e tij ka një  çip i klasit të parë GENE.AI I cili ju siguron një përdorim të sigurtë si dhe ruan rezultate të nevojshme gjate përdorimit sic jane numri I puffs apo përdorimi I rezistencës. Ajo I ruan këto informacione në një grafik praktik me një memorje deri në 14 ditë të përdorimit. Në këtë mënyrë ju mund të keni një përmbledhje të vazhdueshme se sa shpesh bëni avull. Ndezja e kësaj rezistence bëhet duke përdorur butonin në pjesën e përparme. Ju mund të përdorni Vinci X si për MTL dhe DL. Paketa përfshin dy clearomizator – 2.0ml dhe 5.5ml (në një paketë të veçantë). Varet nga ju se kë të zgjidhni.  Coils jane te pershtatshem me VooPoo PnP. VooPoo Vinci X është një nën-sistem i përparuar i cili do t’ju kënaqë të gjithëve.

Cfare gjendet ne pakon e VooPoo VINCI si dhe parametrat e tij

 • 1x VOOPOO VINCI X mod
 • 1x VINCI Clearomizator 5.5ml
 • 1x VINCI Clearomizator 2.0 ml
 • 1x Coil PnP 0.6Ω
 • 1x Coil PnP 0.3Ω
 • 1x kabëll micro USB
 • Manuali i përdorimit 1x

Specifika të tjera

 • Dimensionet: 117 mm x 29.5mm x 25.3 mm
 • Fuqia e rregullueshme: 5W-70W
 • Tensioni i daljes: 3.2V-4.2V
 • Mënyrat e mbështetura: VW
 • Rezistencë e mbështetur: 0,1Ω-3Ω
 • Bateria: 18650 (të paktën 20A) – e pa përfshirë
 • Karikimi: portë mikro USB
 • Materiali: aliazh zinku, PCTG

Bateria

Bateria nuk është e përfshirë, VINCI X është projektuar për një bateri të tipit 18650 (e pa përfshirë), e cila futet përmes kapakut të poshtëm dhe falë të cilës mod është në gjendje të arrijë deri në 70W. Mund ta ngarkoni baterinë me kabllon e përfshirë microUSB.

Coils të zëvendësueshëm

Avantazhi i cigareve Vinci X Mod janë coils(kokat) e zëvendësueshme, të cilat nuk kanë nevojë të vidhosen në bazë, por futen vetëm në të. Ju mund të zgjidhni nga dy tipe sipas coils(kokave) që janë pjesë e paketës. Koka me një rezistencë të ulët prej 0,3Ω është projektuar për DL(direct lung) dhe koka me një rezistencë pak më të lartë 0.6Ω për MTL (mouth to lung).Pajisja është gjithashtu e përputhshme me të gjithë familjen e kokave(coils) VooPoo PnP, të cilat mund të zgjidhni në faqen tonë

Mbushja

Për ta rimbushur, majfton që jut ë hiqni clearomizatorin nga trupi I Vinci dhe në pjesën e poshtme ndodhet një gominë. Hidhni aromën apo liquidin edhe më pas mbylleni dhe ju mund ta përdorni përsëri

 

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:41

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.