VooPoo Vinci X 2
VooPoo Vinci X 2

7000 L

7000 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Vinci X 2

7000 L

VooPoo Vinci X 2 Mod Pod Kit është gjenerata e dytë e modelit të njohur Vinci X. Ashtu si paraardhësi i tij, ky version i ri do të ofrojë një vend të baterisë të jashtme 18650, fuqi dalëse mahnitëse dhe një mori karakteristikash të dobishme.

Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

VooPoo Vinci X 2 Mod Pod Kit

Eshtë gjenerata e dytë e modelit të njohur Vinci X. Ashtu si paraardhësi i tij, ky version i ri do të ofrojë një vend të baterisë të jashtme 18650, fuqi dalëse mahnitëse dhe një mori karakteristikash të dobishme. Njëra prej tyre është prania e çipit të ri të integruar GENE.AI 2.0 për rezultatet më të mira të mundshme të avullimit dhe për një ndërfaqe të lehtë përdoruesi. Përpara ka një ekran dhe butona kontrolli. Falë çipit të ri, mund të prisni me padurim cilësimet e qarta dhe veçoritë e sigurisë për funksionim të rehatshëm dhe të sigurt. Ekzistojnë dy mënyra dalëse, mënyra SMART dhe mënyra RBA, në të dyja mund të rregulloni fuqinë dalëse. Në modalitetin SMART, ai rekomandon performancën e pajisjes më vete. Përmasat e të gjithë cigares elektronike janë vetëm 121 x 29 x 27 mm. Falë skajeve të rrumbullakosura, ai përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë. Pjesët anësore më pas plotësohen me një sipërfaqe të veçantë që eliminon gjurmët e shpeshta të gishtërinjve dhe në të njëjtën kohë i jep të gjithë cigares elektronike një pamje luksoze. Trupi është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme.

Në pjesën e poshtme ka një vend te posatcem për një bateri të jashtme 18650. Falë ketij produkti me baterinë e saj të jashtme, pajisja punon me një gamë të fuqisë prej 5 – 80 W, prandaj do të kënaqë edhe tifozët më të kërkuar të produkteve DL. Do të jetë e mundur të rimbushni baterinë direkt në trupin e cigares elektronike. Ekziston një port USB-C në trup për karikim të shpejtë me një rrymë deri në 2 A. Në pjesët anësore do të gjeni një sistem të pafund të rrjedhës së ajrit, i cili është plotësisht i rregullueshëm për të marrë një mbulesë të shtrënguar në mënyrë optimale. Në krye do të gjeni një fishek të ri me një vëllim prej 6.5 ml dhe një sistem të thjeshtë mbushjeje. Fisheku është i pajtueshëm me të gjithë familjen e prizave të ndezjes PnP. Paketa përfshin trupa PnP-VM1 me një rezistencë prej 0.3 ohms dhe PnP-VM6 me një rezistencë prej 0.8 Ohm për Direct Lung. VooPoo Vinci X 2 Mod Pod Kit është një pjesë tjetër e suksesshme nga produktet VooPoo.

Informacion rreth baterise

Në pjesën e poshtme është një vend i caktuar për baterinë tuaj të jashtme. Cigarja elektronike Vinci X 2 Mod Pod mund te perdoret me bateri 18650. Falë perdorimit me një bateri të jashtme, ju mund të prisni energji të lartë dalëse dhe një fillim të shpejtë te rezistences. Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të karikoni me lehtësi baterinë drejtpërdrejt në cigaren elektronike falë portës USB-C, e cila mbështet karikimin e shpejtë me një rrymë deri në 2A.

Vëllim i madh

Nje risi tjeter ne kete produkt eshte dhe vellimi qe ka rezervuari i kesaj paisjeje. Mund te shtoni deri ne 6.5ml leng ne te. Me kete kapacitet kaq te madh, nuk keni pse te shqetesoheni gjate perdorimit te rezistencave DL. Ju do ta vleresoni kete kapacitet te madh te rezervuarit vecanerisht kur udhetoni shpesh, kur nuk ka aq shume kohe per ta rimbushur. Nese doni qe ta mbushni me leng, mjafton qe ne pjesen e poshtme te hapni veshjen silikoni dhe mund ta mbushni vetem per pak sekonda.

Ngjyra

E zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.