Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VooPoo Vinci Pod Kit

4.000 L

VooPoo po zgjeron familjen e cigareve elektronike VooPoo Vinci me një pjesë tjetër. Kjo cigare e re elektronike quhet VooPoo Vinci POD, e cila e bën të qartë se është një POD klasike.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VooPoo po zgjeron familjen e cigareve elektronike VooPoo Vinci me një pjesë tjetër. Kjo cigare e re elektronike quhet VooPoo Vinci POD, e cila e bën të qartë se është një POD klasike. Trupi i cigares elektronike është i dizajnuar, ergonomik dhe i bërë nga aliazh zinku. Ai krenohet me një çip të përmirësuar GENE dhe një bateri plotësisht automatike. Përveç kësaj, VooPoo sjell teknologji të re në prodhimin e kokat e shkëlqimit ITO, e cila përfaqëson shkëlqim më të shpejtë me maksimizimin e shijes.

Design - Voopoo Vinci Pod - elektronická cigareta

Elektronická cigareta Voopoo Vinci Pod představení

 

Karakteristikat teknike të cigareve elektronike Voopoo Vinci Pod
Përmasat: 24mm x 14mm x 93.5mm
Kapaciteti i baterisë: 800mAh
Kapaciteti Cartridge: 2ml
Fuqia dalëse: deri në 15 W
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Rezistenca e mbështetur: 0.6 – 3.0 Ohm
Rezistenca Pod : 0.8 ohm
Materiali: aliazh zinku + PCTG
Karikimi: porta USB-C
Përmbajtja e paketës së cigareve elektronike Voopoo Vinci Pod
1x bateri VooPoo Vinci Pod
1x fishek VooPoo Vinci Pod 0.8 ohm
1 x kabllo USB-C
1x Manual përdoruesi

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

23:40

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.