Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VooPoo Vinci 2

5.500 L

Prodhuesi VooPoo po lançon gjeneratën e dytë të cigareve elektronike të njohura Vinci. VooPoo Vinci 2 Mod Pod Kit do të ofrojë një dizajn të ri, vëllim edhe më të madh të fishekut dhe një ndërfaqe të ridizajnuar të përdoruesit falë çipit të integruar GENE.AI 2.0.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Prodhuesi VooPoo po lançon gjeneratën e dytë të cigareve elektronike të njohura Vinci. VooPoo Vinci 2 Mod Pod Kit do të ofrojë një dizajn të ri, vëllim edhe më të madh të fishekut dhe një ndërfaqe të ridizajnuar të përdoruesit falë çipit të integruar GENE.AI 2.0. Trupi metalik është bërë nga aliazh zinku, ndërsa cigarja elektronike ofron një trajtim të veçantë sipërfaqësor në panelet anësore, i cili parandalon gjurmët e shpeshta të gishtërinjve dhe në të njëjtën kohë është jashtëzakonisht i qëndrueshëm. Përmasat janë 106 x 28 x 27, falë skajeve të rrumbullakosura është e këndshme për t’u përdorur. Në pjesën e përparme ka një ekran të qartë dhe të madh me butona kontrolli për konfigurim të lehtë. Pajisja punon me një fuqi deri në 50 W, ndërsa fuqia mund të rregullohet me lehtësi duke përdorur butonat poshtë ekranit. Falë çipit GENE.AI 2.0, mund të prisni rezultate optimale me secilën shtresë. Pajisja mbështet dy metoda të ndërrimit të kapakut, ka ndërrim automatik thjesht duke u tërhequr nga zëdhënësi, ose ndërrim manual duke përdorur një buton të madh shkëlqimi.

Ndërfaqja e përdoruesit është shumë e qartë dhe do të jeni në gjendje të orientoheni rehat në vetëm pak minuta. Brenda trupit ka një bateri të integruar me një kapacitet 1500 mAh për orë të gjata të avullimit intensiv pa pasur nevojë për rimbushje. Nëse është e nevojshme, cigarja elektronike mund të lidhet me një kabllo USB-C dhe të rimbushet në çdo kohë. Nga ana tjetër ka një sistem të pafund të rrjedhjes së ajrit, të cilin mund ta hapni dhe mbyllni sipas nevojës. Sistemi është i dyanshëm dhe ndodhet në të dy anët e pajisjes. Në krye do të gjeni një fishek të ri me një vëllim prej 6.5 ml dhe një sistem të thjeshtë mbushjeje. Fisheku është i pajtueshëm me të gjithë familjen e prizave të ndezjes PnP. Në paketë do të gjeni trupa PnP-VM1 me rezistencë 0.3 ohm dhe PnP-TM2 me rezistencë 0.8 ohm për të dy llojet e avullimit. Mundësitë e përdorimit të VooPoo Vinci 2 Mod Pod Kit janë vërtet të gjera.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 106 x 28 x 27 mm
Kapaciteti i baterisë: 1500 mAh
Fuqia dalëse: 5 – 50 W
Rezistenca e mbështetur: 0.15 – 3.0 Ohm
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Vëllimi i fishekut: 6.5 ml
Materiali: aliazh zinku + PCTG
Karikimi: porta USB-C (5V / 2A)

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:48

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.