Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VOOPOO DRAG X Pod Mod

6.500 L

VooPoo DRAG X është një version Pod Mod  me një dizajn elegant nga kombinimi i një aliazhi zinku cilesor me lekurë.  Direkt nën clearomizator është një sistem inovativ i rrjedhës së ajrit, i cili siguron mundësinë e rregullimit të vazhdueshëm .

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VOOPOO DRAG X Pod Mod – 18650 mAh

VooPoo DRAG X është një version Pod Mod  me një dizajn elegant nga kombinimi i një aliazhi zinku cilesor me lekurë.  Direkt nën clearomizator është një sistem inovativ i rrjedhës së ajrit, i cili siguron mundësinë e rregullimit të vazhdueshëm . Është i pajisur me një vend të vecantë për baterinë 18650 me karikim përmes portës te USB-C. Kapaciteti i clearomizatorit është 2.0ml. Ekzistojnë shumë lloje të burning coils për te zgjedhur që janë DL dhe MTL. Fuqia e VooPoo DRAG X është 80 W.

VooPoo paraqet nje Pod mod në një dizajn elegante nga kombinimi i një aliazhi zinku cilësor me lekurë në anen e pasme të trupit. VooPoo Drag X Pod Mod është një cigare elektronike me cilësi të lartë që do të pëlqehet pamasë nga fansat që përdorin vape. Një paisje që jep një shije të shkëlqyeshme të aromave dhe likuidëve.

Brenda modelit Drag X ndodhet një cip GENE.TT i klasit të parë i cili ju mundëson një shije të shkëlqyer gjatë vaping dhe ju ofronë një siguri të lartë . Kontrollin e fuqise se daljes ne intervalin 5-80 W mund ta beni me butonat ne pjesen e perparme. Ekrani mjaftë i qartë tregon informacione rreth fuqisë së vendosur , rezistencës së matur, tensionit të daljes, numrit të puffs (sa herë ju keni bërë avull) dhe kapacitetit të mbetur të baterisë.

Në pjesën e siperme ka një clearomizator me një vëllim prej 2.0 ml dhe një sistem të thjeshtë mbushjeje nga poshtë. Ky clearomizator është I pajisur me një sistem inovator i rrjedhjes së ajrit i cili siguron mundësinë e rregullimit të vazhdueshem. VooPoo Drag X dhe karakteristikat e saj mund të përshtaten në një shumellojsheri të gjërë të aromave dhe likuideve.

VooPoo Drag X  coils te zvendesueshem

DRAG X është i pershtatshem  me një shumellojshmeri te kokave PnP, te cilat ofrojnë rezistenca të ndryshme. Paketa perfshinë dy koka , njëra VM6 me një rezistencë prej 0,15Ω dhe tjetra VM1 me një rezistencë prej 0,3Ω. Mënyra e zëvendësimit është shumë e thjeshtë , ju mjafton thjeshtë të rreshqisni koken e zëvendësuar nën bazë dhe aq. Sipas deshires tuaj mund të zgjidhni dhe lloje të tjera te kokave (colis) te zëvendësueshme VooPoo PnP.

VooPoo Drag X Pod | Wolf Street Vape

Cfare gjendet ne pakon e VooPoo VINCI si dhe parametrat e tij

 • 1x VOOPOO DRAG X Pod Mod
 • 1x clearomizator VooPoo Drag X (2.0ml)
 • 1x kokë (coil) me djegie PnP-VM1 0.3Ω
 • 1x kokë (coil) me djegie PnP-VM6 0.15Ω
 • 1x kabëll USB-C
 • Manuali i përdorimit 1x

Specifika të tjera

 • Dimensionet: 95 mm x 32.5mm x 28 mm
 • Fuqia e rregullueshme: 5W-80W
 • Tensioni i daljes: 3.2V-4.2V
 • Mënyrat e mbështetura: VW
 • Rezistencë: 0,1Ω-3Ω
 • Bateria: 18650 (të paktën 20A) – nuk është e përfshirë
 • Karikimi: Portë USB-C
 • Materiali: aliazh zinku, lëkure, PCTG

 

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

08:04

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.