Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Drag X PnP-X
VooPoo Drag X PnP-X Pod Kit

7000 L

7000 L

Përzgjidhni mundësi

VooPoo Drag X PnP-X Pod Kit

7000 L

Modelet legjendare të cigareve elektronike VooPoo Drag S dhe Drag X kthehen në një formë të re me një dizajn edhe më elegant dhe një ndërtim edhe më ergonomik. Drag X PnP-X Pod një fuqi dalëse mahnitëse që arrin deri në 80 W.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Description

VooPoo Drag X PnP-X Pod Kit
Modelet legjendare të cigareve elektronike VooPoo Drag S dhe Drag X kthehen në një formë të re me një dizajn edhe më elegant dhe një ndërtim edhe më ergonomik. Vëllai më i madh i Drag S PnP-X Pod, i quajtur Drag X PnP-X Pod, do të ofrojë një vend për baterinë e tij të jashtme dhe një fuqi dalëse mahnitëse që arrin deri në 80 W. Nuk duhet të mungojnë një sërë elementësh të dobishëm për përdorim të përditshëm. Ofron përpunim të bukur dizajni dhe një konstruksion metalik të fortë, i cili plotësohet nga një panel lëkure elegant në pjesën e pasme me motivin e serisë Drag Knight. Dimensionet e të gjithë cigares elektronike janë 127.5 x 32.5 x 28 mm. Përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë dhe është i rehatshëm në përdorim. Në pjesën e poshtme, më pas do të gjeni një vend për një bateri, falë së cilës mund të prisni performancën mahnitëse dhe funksionimin e rehatshëm të pajisjes. Mund të rregullohet në intervalin 5 – 80 W direkt në panelin e përparmë të kontrollit. Përveç kësaj, do të jeni në gjendje të karikoni me lehtësi baterinë direkt brenda cigares elektronike falë portës USB-C.
Paketa përfshin një trup PnP-VM1 me një rezistencë prej 0,3 ohm dhe një PnP-VM5 me një rezistencë prej 0,2 ohm. Ju gjithashtu mund të blini trupa veç e veç, për shembull për MTL. Modelet e reja Drag X PnP-X Pod Kit janë sinonim i elegancës dhe një demonstrim i inxhinierisë së klasit të parë të VooPoo.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 127.5 x 32.5 x 28 mm
Fuqia dalëse: 5 – 80 W
Bateria: 1x slot për 18650 (nuk përfshihet)
Rezistenca e mbështetur: 0,1 – 3,0 ohm
Tensioni i hyrjes: 3.2 – 4.2 V
Vëllimi i fishekut: 5 ml
Trupat e përputhshëm: Seria VooPoo PnP
Materiali: aliazh zinku + PCTG
Karikimi: Porta USB-C (5V / 2A)

Përmbajtja e paketës:

1x pajisje VooPoo Drag X
1x fishek VooPoo PnP-X Pod (5 ml)
1x element ngrohës VooPoo PnP-VM1 (0,3 ohm)
1x element ngrohës VooPoo PnP-VM6 (0,15 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi
Bateria e tipit 18650 nuk përfshihet në paketim.

Additional information

Ngjyra

E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.