Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VooPoo Drag X Plus

8.200 L

VooPoo Drag X Plus Mod është një cigare elektronike nga prodhuesi i njohur VooPoo. Ajo vjen me një dizajn modern dhe mjeshtëri të saktë. Trupi i mod-it është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VooPoo Drag X Plus

VooPoo Drag X Plus Mod është një cigare elektronike nga prodhuesi i njohur VooPoo. Ajo vjen me një dizajn modern dhe mjeshtëri të saktë. Trupi i mod-it është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë, i cili është i mbuluar me lëkurë në pjesën e pasme. Ergonomia perfekte sigurohet falë pjesës së pasme të rrumbullakosur të modalitetit. Kompleti ka përmasa 141 x 35 x 29 mm. Në fund ka një vend për futjen e një baterie të jashtme të tipit 21700 ose baterisë së tipit 18650 duke përdorur një përshtatës universal. Falë ketij produkti me bateri te jashtme, zgjedhja e baterise varet nga ju. Do te keni mundesine ta karikoni kete paisje nepermjet portes USB-C.

VooPoo Drag X Plus

Ky mod mundësohet nga një çip GENE.FAN 2.0 i klasit të parë, i cili siguron një fillim të shpejtë të ngrohjes dhe gjithashtu ofron një gamë të gjerë karakteristikash dhe mbrojtjesh sigurie. Sigurisht, ekziston një ndërfaqe përdoruesi e qartë dhe e ridizajnuar për konfigurimin dhe përdorimin më të thjeshtë të mundshëm. Ju keni dy mënyra themelore, Smart dhe RBA. Në modalitetin inteligjent, modaliteti zgjedh fuqinë e rekomanduar sipas trupit të lidhur. Modaliteti RBA lejon kontrollin e fuqisë në intervalin 5 – 100 W. Kompleti i plotë përfshin një pastrues VooPoo TPP Pod Tank me një vëllim prej 5,5 ml dhe një sistem mbushjeje më të ulët. Pastruesi ofron një fije të tipit 510 dhe një rrjedhje ajri në fund. Është kompatibil me trupat VooPoo TPP. Paketa përfshin koka TPP-DM1 (0,15 ohm) dhe TPP-DM2 (0,2 ohm). Së bashku, ky është një grup unik për veshjen direkte në mushkëri, i cili mund të tërheqë absolutisht të gjithë avulluesit.

Parametrat e produktit:

  • Përmasat: 141 x 35 x 29 mm
  • Fuqia dalëse: 5 – 100 W
  • Rezistenca e mbështetur: 0,1 – 3,0 ohm
  • Bateritë: 1x slot për 21700 ose 18650 me përshtatës (nuk përfshihet)
  • Materiali: aliazh zink + lëkurë
  • Vëllimi i pastruesit TPP: 5.5 ml
  • Karikimi: Porta USB-C ose karikues i jashtëm (nuk përfshihet)
  • Tema: 510
cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:13

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.