Drag S
VooPoo Drag S PnP-X Pod Kit

6400 L

6400 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Drag S PnP-X Pod Kit

6400 L

Modelet legjendare të cigareve elektronike VooPoo Drag S dhe Drag X kthehen në një formë të re me një dizajn edhe më elegant dhe një ndërtim edhe më ergonomik. VooPoo Drag S PnP-X Pod Kit është një version i përmirësuar i modelit origjinal Drag S me një sërë veçorish të dobishme për përdorim të përditshëm.

Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Modelet legjendare të cigareve elektronike VooPoo Drag S dhe Drag X kthehen në një formë të re me një dizajn edhe më elegant dhe një ndërtim edhe më ergonomik. VooPoo Drag S PnP-X Pod Kit është një version i përmirësuar i modelit origjinal Drag S me një sërë veçorish të dobishme për përdorim të përditshëm. Ofron përpunim të bukur dizajni dhe një konstruksion metalik të fortë, i cili plotësohet nga një panel lëkure elegant në pjesën e pasme me motivin e serisë Drag Knight. Dimensionet e të gjithë cigares elektronike janë 119.5 x 33 x 28 mm. Përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë dhe është i rehatshëm në përdorim. Brenda trupit ka një bateri të integruar me një kapacitet prej 2500 mAh, e cila do të sigurojë funksionim të qetë dhe gjithashtu do të sigurojë fuqi të lartë daljeje. Mund të rregullohet në intervalin 5 – 60 W direkt në panelin e përparmë të kontrollit.Në pjesën e sipërme ka një fishek të ri VooPoo PnP-X Pod me një vëllim prej 5 ml dhe një mbushje inovative të sipërme. Fisheku është i pajtueshëm me trupat VooPoo PnP. Paketa përfshin një trup PnP-VM1 me një rezistencë prej 0,3 ohm dhe një PnP-VM5 me një rezistencë prej 0,2 ohm. Ju gjithashtu mund të blini trupa veç e veç, për shembull për MTL. VooPoo Drag S PnP-X Pod Kit është sinonim i elegancës.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 119.5 x 33 x 28 mm
Fuqia dalëse: 5 – 60 W
Kapaciteti i baterisë: 2500 mAh
Rezistenca e mbështetur: 0,1 – 3,0 ohm
Tensioni i hyrjes: 3.2 – 4.2 V
Vëllimi i fishekut: 5 ml
Trupat e përputhshëm: Seria VooPoo PnP
Materiali: aliazh zinku + PCTG
Karikimi: Porta USB-C (5V / 2A)

Përmbajtja e paketës:

1x pajisje VooPoo Drag S (2500 mAh)
1x fishek VooPoo PnP-X Pod (5 ml)
1x rezistence VooPoo PnP-VM1 (0,3 ohm)
1x rezistence VooPoo PnP-VM5 (0,2 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.