Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Drag Q Pod Kit
VooPoo Drag Q Pod Kit

4700 L

4700 L

Përzgjidhni mundësi

VooPoo Drag Q Pod Kit

4700 L

VooPoo sjell një model unik dhe inovativ në serinë e tij më të njohur Drag. Cigarja elektronike e quajtur VooPoo Drag Q Pod Kit ju fton të shijoni vërtet cilësimet e fundit të avullimit MTL dhe të thjeshta dhe krejtësisht inovative të përdoruesit.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Categories: ,

Description

VooPoo Drag Q Pod Kit
VooPoo sjell një model unik dhe inovativ në serinë e tij më të njohur Drag. Cigarja elektronike e quajtur VooPoo Drag Q Pod Kit ju fton të shijoni vërtet cilësimet e fundit të avullimit MTL dhe të thjeshta dhe krejtësisht inovative të përdoruesit. Ekziston gjithashtu një dizajn tradicional dhe i lezetshëm, të cilin mund ta njihni tashmë nga pajisjet e tjera në serinë Drag. I gjithë trupi është bërë nga një aliazh i lehtë zinku, i cili plotësohet nga një mbulesë lëkure e pasme, e-cigarja është e rehatshme për t’u mbajtur në dorë dhe nuk ka tendencë të rrëshqasë nga pëllëmba gjatë përdorimit. Brenda trupit, një bateri e integruar me një kapacitet të madh 1250 mAh ju pret për orë të gjata avullimi të pashqetësuar. Nëse është e nevojshme, do të mund ta ringarkoni baterinë në çdo kohë falë portës USB-C. Ju jeni të informuar vazhdimisht për gjendjen e baterisë falë një shiriti praktik me një diodë në panelin e përparmë. Shiriti duket bukur dhe në të njëjtën kohë i shton estetikën edhe më të mirë të gjithë pajisjes.

Elementi më i rëndësishëm është atëherë vetë vendosja e fuqisë. Pajisja mbështet një gamë fuqie prej 8 – 25 W, por fuqia vendoset plotësisht automatikisht duke rrotulluar unazën e rrjedhës së ajrit në pjesën e sipërme. Me çdo kthesë të lehtë, do të dëgjoni një klikim të shkurtër, sikur po rregulloni akrepat e një ore, nga e cila është frymëzuar edhe prodhuesi gjatë projektimit të kësaj pajisjeje. Sipas gjerësisë së vendosur aktualisht të vrimës së ajrit, cigarja elektronike do të vendosë automatikisht fuqinë përkatëse për të arritur performancën më optimale gjatë fryrjes. Kur mbuloni, pajisja mbështet dy mënyra, ose mund ta ndërroni kapakun automatikisht ose duke përdorur butonin e ndërprerësit. Një element interesant është edhe funksioni i kyçjes automatike, i cili bllokon pajisjen pas pesë minutash pasiviteti për të mos lejuar që butoni të shtypet aksidentalisht në xhep. Në pjesën e sipërme ju pret fisheku ITO-X me vëllim 3.5 ml dhe suport për trupa nga seria ITO. Paketa përfshin trupa ITO-M3 me rezistencë 1.2 ohm dhe ITO-M0 me rezistencë 0.5 ohm. Pajisja mbështet si MTL tradicionale ashtu edhe MTL më të ajrosur në stilin e mbulesës RDL. Kompleti VooPoo Drag Q Pod është një cigare elektronike elegante me të cilën do të jeni mirë pas vetëm disa sekondash përdorimi.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 118.3 x 32 x 23 mm
Kapaciteti i baterisë: 1250 mAh
Fuqia dalëse: 8 – 25 W (rregullim automatik duke rrotulluar rrjedhën e ajrit)
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Rezistenca e mbështetur: 0.3 – 3.0 ohm
Vëllimi i fishekut: 3.5 ml
Ngarkimi: Porta USB-C
Materiali: aliazh zinku + lëkurë + silikoni (trupi i cigareve elektronike); çelik inox + PCTG (fishek)

Përmbajtja e paketës:

Trupi i cigareve elektronike 1x VooPoo Drag Q Pod (1250 mAh)
1x fishek VooPoo ITO-X Pod (3,5 ml)
1x element ngrohës VooPoo ITO-M0 (0,5 ohm)
1x element ngrohës VooPoo ITO-M3 (1,2 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi

Additional information

Ngjyra

E zeze