VooPoo Drag H80 S Pod Kit
VooPoo Drag H80 S Pod Kit

5700 L

5700 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Drag H80 S Pod Kit

5700 L

VooPoo Drag H80 S Pod Kit vazhdon traditën e vendosur të cigareve elektronike të dizajnuara premium dhe modave të serisë Drag nga ky prodhues i njohur. Ky është një sistem i avancuar pod

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

VooPoo Drag H80 S Pod Kit
VooPoo Drag H80 S Pod Kit vazhdon traditën e vendosur të cigareve elektronike të dizajnuara premium dhe modave të serisë Drag nga ky prodhues i njohur. Ky është një sistem i avancuar pod me një vend për një bateri të jashtme që mund të përballojë një fuqi dalëse të mahnitshme dhe falë çipit cilësor në trup, do të japë gjithmonë rezultate të përsosura avullimi. I gjithë trupi ka përmasat 123 x 32 x 26 mm, është bërë nga një kombinim i zinkut dhe aliazhit të aluminit dhe ka një shpinë të rrumbullakosur me një mbulesë praktike prej lëkure eko për një kapje të rehatshme. Falë dizajnit tradicional, është e këndshme për t’u mbajtur në dorë, dhe pesha e lehtë prej 122 g gjithashtu do të kënaqë përdoruesin gjatë përdorimit të përditshëm. Pas hapjes së panelit të pasmë, është e mundur të instaloni një bateri vetjake celulare 18650. Sigurisht , ai gjithashtu mbështet karikimin USB-C me një rrymë deri në 2A, kurrë më nuk do t’ju duhet të kërkoni një karikues të jashtëm. Pajisja ofron tre mënyra daljeje. Nuk mund të mungojë modaliteti popullor SMART, i cili vendos fuqinë e nevojshme sipas rezistencës së trupit. Ekziston gjithashtu një modalitet standard RBA me një gamë prej 5 – 80 W dhe një modalitet i ri ECO që kursen kapacitetin e baterisë dhe jep rezultate perfekte kur ngrohet edhe me 40% kapacitet të mbetur të baterisë.

Brenda trupit ndodhet chipset GENE TT 2.0 me një ndërfaqe përdoruesi të ridizajnuar. Pjesa e përparme është e zbukuruar me një ekran të bukur dhe të qartë dhe butona kontrolli. Mund të vendosni të gjitha vlerat e nevojshme në cigaren elektronike në pak sekonda. Ngrohja ndizet duke shtypur butonin e madh dhe ergonomik të çelësit në panelin e përparmë. Në pjesën e sipërme ka një fishek të ri dhe të ridizajnuar me shënimin PnP Pod II. Ky fishek ka një vëllim të madh prej 4.5 ml, ofron gjithashtu mbushje të thjeshtë me bajonetë dhe një paraqitje të shkëlqyer të shijes. Ka vrima të rrjedhës së ajrit direkt në trupin e cigares elektronike pranë fishekut, të cilat përdoren për të rregulluar lehtësisht ngurtësinë dhe ajrosjen e kapakut duke e kthyer thjesht fishekun në trup. Kompleti Drag H80 S Pod është i pajtueshëm me ngrohësit nga platforma PnP. Në paketë ju presin dy trupa të rinj nga kjo seri, të përshtatshme për thithje direkte në mushkëri, këto janë trupa PnP-TW15 me rezistencë 0.15 ohm dhe PnP-TW30 me rezistencë 0.3 ohm. VooPoo Drag H80 S Pod Kit është një cigare elektronike më e mirë nga një prodhues i njohur që krijon gjithmonë një sasi të madhe avulli me theks maksimal në një shije të plotë dhe të veçantë.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 123 x 32 x 26 mm
Bateria: 1x slot për 18650 (nuk përfshihet)
Mënyrat e daljes: SMART / RBA / ECO
Fuqia dalëse: 5 – 80 W
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Rezistenca e mbështetur: 0,1 – 3,0 ohm
Materiali: Aliazh zinku + Lëkurë Eko + Aliazh alumini + PC + PCTG
Vëllimi i fishekut: 4.5 ml
Karikimi: Porta USB-C (5V / 2A)
Pesha: 122 g

Përmbajtja e paketës:

1x trup Voopoo Drag H80 S Pod*
1x fishek VooPoo PnP Pod II (4,5 ml)
1x element ngrohës Voopoo PnP-TW15 (0,15 ohm)
1x element ngrohës VooPoo PnP-TW30 (0,3 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi

* Një bateri 18650 nuk përfshihet në paketim.

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.