VooPoo Drag E60 Pod Kit
VooPoo Drag E60 Pod Kit

6250 L

6250 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Drag E60 Pod Kit

6250 L

Kompleti kompakt i cigareve elektronike VooPoo Drag E60 Pod është një shtesë e re në familjen e gjerë të pajisjeve Drag.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

VooPoo Drag E60 Pod Kit
Kompleti kompakt i cigareve elektronike VooPoo Drag E60 Pod është një shtesë e re në familjen e gjerë të pajisjeve Drag. Avantazhi i tij kryesor është madhësia e tij e vogël e xhepit dhe kapaciteti i madh i baterisë me mbështetjen e një fuqie të madhe dalëse për të arritur avullin më të dendur të mundshëm. Në konfigurimin bazë, ai u drejtohet kryesisht adhuruesve të veshjes DL, ndërsa sjell gjithashtu trupa krejt të rinj nga seria PnP për ngrohje jashtëzakonisht të shpejtë dhe prodhim të madh avulli. I gjithë trupi është bërë nga një kombinim i zinkut dhe aliazhit të aluminit, paneli i pasmë është zbukuruar më pas me eko-lëkurë elegante. Falë ergonomisë së dizajnuar me kujdes, ai përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë dhe me përmasat 94 x 46 x 24.9 mm mund ta fshihni lehtësisht në xhep. Ky trup kompakt fsheh një bateri të integruar me një kapacitet prej 2550 mAh në thelb për orë të gjata avullimi të pashqetësuar. Ju do të jeni në gjendje të karikoni baterinë përmes portës USB-C në panelin e përparmë. Në panelin e përparmë të kontrollit do të gjeni edhe elementë të tjerë të cigares elektronike, si butonin e ndërprerësit, butonat e kontrollit ose një ekran të madh me ngjyra.

Trupi i pajisjes mundësohet nga chipset GENE TT 2.0 në versionin e përmirësuar, ky chipset sjell jo vetëm funksionim të qetë, por edhe një sërë mbrojtjesh sigurie dhe tre mënyra daljeje. Do të mund të përdorni modalitetin SMART, i cili vendos fuqinë e kërkuar sipas rezistencës së trupit, ose modalitetin RBA me një diapazon të fuqisë 5 – 60 W. Modaliteti i tretë është modaliteti i ri ECO, i cili siguron ngrohje të qetë edhe nëse kapaciteti i baterisë bie nën 40%. Modaliteti kursen kapacitetin e baterisë në mënyrë më efektive sesa modalitetet SMART dhe RBA. Në pjesën e sipërme të pajisjes Drag E60 ndodhet një fishek i ri PnP Pod II me një kapacitet të madh 4,5 ml dhe mbushje praktike me bajonetë. Rregullimi i rrjedhës së ajrit zgjidhet gjithashtu në mënyrë interesante, duke e kthyer fishekun në trup mund të rregulloni ngurtësinë e nevojshme të kapakut duke përdorur vrimat anësore të rrjedhës së ajrit. Paketa përfshin dy trupa të rinj VooPoo PnP me emrat PnP-TW20 dhe PnP-TW30. Trupat kanë rezistenca prej 0.2 ohm dhe 0.3 ohm, ato janë krijuar për të marrë sasinë maksimale të avullit, por në të njëjtën kohë ata konsumojnë edhe më pak e-lëng se kokat e tjera DL. Pajisja është gjithashtu e përputhshme me të gjithë familjen e pajisjeve PnP, kështu që mund të blini çdo pajisje tjetër PnP veçmas. VooPoo Drag E60 Pod Kit është një cigare elektronike jashtëzakonisht e lezetshme për fryrje direkte që garantohet se do ta bëjë më të këndshme avullimin tuaj të përditshëm.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 94 x 46 x 24.9 mm
Kapaciteti i baterisë: 2550 mAh
Mënyrat e daljes: SMART / RBA / ECO
Fuqia dalëse: 5 – 60 W
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Rezistenca e mbështetur: 0,1 – 3,0 ohm
Vëllimi i fishekut: 4.5 ml
Materiali: Aliazh zinku + Lëkurë Eko + Aliazh alumini + PC + PCTG
Ngarkimi: Porta USB-C

Përmbajtja e paketës:

Trupi 1x VooPoo Drag E60 Pod (2550 mAh)
1x fishek VooPoo PnP Pod II (4,5 ml)
1x rezistence VooPoo PnP-TW20 (0,2 ohm)
1x rezistence VooPoo PnP-TW30 (0,3 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.