Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VooPoo DRAG 3 TPP-X

9.000 L

VooPoo vjen me një mod të fuqishëm DRAG 3 dhe një rezervuar të ri TPP-X, i cili kombinon dizajnin inovativ dhe estetik në numrin një.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VooPoo DRAG 3 TPP-X

VooPoo vjen me një mod të fuqishëm DRAG 3 dhe një rezervuar të ri TPP-X, i cili kombinon dizajnin inovativ dhe estetik në numrin një.

Ashtu si modelet e mëparshme, VooPoo DRAG 3 përdor dy bateri 18650. Çipi i avancuar GENE.FAN 2.0 jep fuqi maksimale deri në 177 W dhe një mori karakteristikash të avancuara. Çipi i ri jep ndezje rrufe të shpejtë, performancë të qëndrueshme dhe një modalitet inteligjent SMART që vendos fuqinë e duhur për një lloj të veçantë atomizuesi bazuar në rezistencë. Kjo veçori do të vlerësohet veçanërisht nga e-duhanpirësit fillestarë që nuk kanë shumë përvojë me avullimin.

Modaliteti krejtësisht i ri SUPER jep nxitje të menjëhershme për prodhim të madh avulli në çdo kohë, kudo. Modaliteti RBA është një VW klasik defakto me mundësinë e vendosjes së fuqisë në intervalin 5-177W. Ngarkimi i baterisë garantohet nga një port modern USB-C me mbështetje për karikim të shpejtë dhe proces karikimi deri në 50% më të shpejtë. Përdoret gjithashtu për të përmirësuar firmware-in. Në të ardhmen, mund të prisni me padurim veçori të reja, ndryshime në pamje dhe pajisje të tjera të këndshme.

Puna e lartë dhe një pamje luksoze garantohen nga një aliazh zinku i klasit të parë dhe një shtrojë lëkure e butë me logon DRAG të realizuar artistikisht. Ekrani OLED me ngjyra me mundësinë e ndryshimit të ngjyrës ndihmon gjithashtu në ergonominë shembullore. Ekrani tregon të gjithë informacionin e nevojshëm nga statusi i baterisë, përmes vlerave të vendosura deri në numrin e veshjeve. Kjo e bën të lehtë monitorimin e konsumit tuaj ditor.

Tank TPP-X është projektuar për t’u përshtatur me kokat e reja të shkëlqimit të serisë TPP me rezistenca më të ulëta dhe për t’ju dhënë kënaqësi maksimale DL, por mund të funksionojë edhe me një shtresë më të ngurtë MTL. Rezervuari mban një 5.5 ml të respektueshëm e-lëng dhe ofron mbushje praktike anësore që nuk rrjedh dhe ka një bllokues për fëmijë. Ju mund ta rrotulloni lirisht kontrollin inovativ të furnizimit me ajër në 360 gradë dhe kështu të vendosni rrjedhën e ajrit pikërisht sipas dëshirës tuaj.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:29

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.