VooPoo Argus Pod Kit
VooPoo Argus Pod Kit

5100 L

5100 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Argus Pod Kit

5100 L

Dizajni delikat, dimensionet kompakte dhe konstruksioni i qëndrueshëm i trupit. VooPoo prezanton një pjesë të re të serisë së saj Argus, por këtë herë është një sistem i thjeshtë pod për MTL.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

VooPoo Argus Pod Kit
Dizajni delikat, dimensionet kompakte dhe konstruksioni i qëndrueshëm i trupit. VooPoo prezanton një pjesë të re të serisë së saj Argus, por këtë herë është një sistem i thjeshtë pod për MTL. Kompleti VooPoo Argus Pod është një cigare elektronike jashtëzakonisht praktike që ofron disa avantazhe interesante që e bëjnë përdorimin dhe funksionimin e përditshëm më të lehtë. Privilegji kryesor është përpunimi i bukur i punëtorisë, i cili pason nga seria e modave të njohura të pod, ju mund të prisni me padurim strukturën metalike të bërë nga aliazh zinku, e cila plotësohet nga panelet anësore të mbuluara me lëkurë. Përveç pamjes së tij të bukur, ai ofron edhe dimensione xhepi prej 93.2 x 26.1 x 13.8 mm. Mund ta fshihni lehtësisht në pëllëmbën e dorës dhe është komode për t’u përdorur. Brenda trupit kompakt ka një bateri të integruar me një kapacitet solid prej 800 mAh, e cila mund të përballojë disa orë funksionim dhe përdorim intensiv. Vetëkuptohet që karikimi mbështetet duke përdorur portën e shpejtë USB-C. Një avantazh i madh i modelit Argus Pod është prania e një ekrani në pjesën anësore, kështu që do të keni një pasqyrë të të gjithë parametrave të nevojshëm në ekran.

Falë çipit GENE AI 1.2 në trup, do të mund të shijoni përfitimet e ndërrimit automatik të mbulesës, kur mjafton të vendosni gojën tek gryka dhe mbulesa. Një avantazh i padiskutueshëm është mundësia e rregullimit të fuqisë dalëse. Poshtë ekranit ka një buton kontrolli praktik, me të cilin mund të ndërroni pamjen e ndërfaqes kryesore, ose të rregulloni fuqinë në intervalin 5 – 20 W. Në të njëjtën kohë, çipi në trup ka një njohje inteligjente të rezistencën e fishekut, ndërsa pas lidhjes lexon rezistencën dhe vendos fuqinë maksimale të lejuar plotësisht për ju, në mënyrë që të mos ketë dëmtime në trup. Një avantazh tjetër është prania e rregullimit manual të furnizimit me ajër në pjesën e sipërme. Fisheku në modelin Argus Pod vjen në dy modele me rezistenca të ndryshme, i pari ofron një rezistencë të trupit prej 0.7 ohm dhe i dyti më pas një rezistencë prej 1.2 ohm. Të dyja këto fishekë do të ofrojnë një vëllim prej 2 ml, mbushje praktike anësore, doreza magnetike të përmirësuara dhe të forcuara dhe një grykë ergonomike. Përveç kësaj, ndërtimi i tyre i dizajnuar me kujdes ruan jetëgjatësinë e çdo fisheku. Kompleti VooPoo Argus Pod është një sistem pod i pajisur në mënyrë perfekte për kapjen e përditshme.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 93.2 x 26.1 x 13.8 mm
Kapaciteti i baterisë: 800 mAh
Fuqia dalëse: 5 – 20 W
Rezistenca e mbështetur: 0,5 – 3,0 ohm
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Vëllimi i fishekut: 2 ml
Materiali: Aliazh zinku + Lëkurë + Polikarbonat + PCTG
Ngarkimi: Porta USB-C


Përmbajtja e paketës:

Trupi i baterisë 1x VooPoo Argus Pod (800 mAh)
1x fishek VooPoo Argus Pod (0,7 ohm)
1x fishek VooPoo Argus Pod (1,2 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.