VooPoo Argus P1 Pod Kit
VooPoo Argus P1 Pod Kit

5900 L

5900 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Argus P1 Pod Kit

5900 L

Dizajni futuristik, performanca e klasit të parë, karikimi jashtëzakonisht i shpejtë dhe një çip inovativ – VooPoo Argus P1 Pod Kit është një cigare elektronike elegante dhe e krijuar në mënyrë luksoze e tipit pod

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

VooPoo Argus P1 Pod Kit
Dizajni futuristik, performanca e klasit të parë, karikimi jashtëzakonisht i shpejtë dhe një çip inovativ – VooPoo Argus P1 Pod Kit është një cigare elektronike elegante dhe e krijuar në mënyrë luksoze e tipit pod, që përshtatet pikërisht në xhepin tuaj. Në pamje të parë, ajo bën përshtypje veçanërisht me dizajnin e saj futuristik. Gjysma e trupit do të ofrojë një strukturë metalike të bërë nga aliazh zinku, ndërsa gjysma tjetër ka një mbulesë transparente nga polikarbonati, kështu që ju mund të shihni strukturën e brendshme të të gjithë cigares elektronike dhe të shikoni të gjithë çipin pa asnjë problem gjatë përdorimit. Trupi është i pajisur me një çip GENE.AI 1.2, i cili sjell një sërë funksionesh inovative, duke përfshirë ndërrimin automatik të veshjes dhe rregullimin automatik të intensitetit të veshjes bazuar në presionin e ushtruar gjatë veshjes. Falë kësaj teknologjie, e gjithë pajisja funksionon në mënyrë shumë më efikase dhe ruan një jetë më të gjatë të baterisë.
Brenda trupit, ka një bateri të integruar me një kapacitet të fortë prej 800 mAh, e cila mund të përballojë një kohëzgjatje të gjatë dhe një fillim të shpejtë të nxehtësisë. Një nga privilegjet kryesore të modelit Argus P1 Pod është prania e mbështetjes për karikim jashtëzakonisht të shpejtë USB-C PD 15W*. Nëse zgjidhni një përshtatës të përshtatshëm, ai mund të karikohet në kapacitet 100% në vetëm 18 minuta. Ju gjithashtu mund të prisni me padurim ofrimin e shijes së klasit të parë falë teknologjisë ITO Atomization, parametrat e të cilave bazohen në serinë e trupave ITO. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të rregulloni lehtësisht ngurtësinë që rezulton gjatë veshjes falë kontrollit manual të rrjedhës së ajrit në pjesën anësore. Në paketën bazë do të gjeni trupin e pajisjes së bashku me dy fishekë nga seria Argus Pod. E para nga këto fishekë ofron një rezistencë prej 0.7 ohm, e dyta ka një rezistencë prej 1.2 ohm. Të dyja janë të dizajnuara për thithje klasike, ato janë gjithashtu të pajtueshme me familjen e sistemeve Argus pod, kështu që mund të kaloni midis këtyre llojeve të pajisjeve sipas dëshirës. Kompleti VooPoo Argus P1 Pod është një vitrinë e artit të vërtetë dhe një model absolutisht i përsosur për përdorim të përditshëm.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 74.6 x 46.7 x 17.4 mm
Metoda e veshjes: MTL (Fryrja klasike)
Metodat e ndërrimit të kapakut: automatike
Fuqia dalëse: 5 – 20 W
Tensioni i daljes: 3.2 – 4.2 V
Rezistenca e mbështetur: 0,5 – 3,0 Ω
Kapaciteti i baterisë: 800 mAh
Çipset: GENE.AI 1.2
Vëllimi i fishekut në paketim: 2 ml
Ngarkimi: Porta USB-C (mbështetje USB PD 15W)
Materiali: Aliazh zinku + Polikarbonat (PC) + PCTG

Përmbajtja e paketës:

Trupi 1x VooPoo Argus P1 Pod (800 mAh)
1x fishek VooPoo Argus Pod (0,7 Ω)
1x fishek VooPoo Argus Pod (1,2 Ω)
1x kabllo USB-C me mbështetje për karikim të shpejtë
1x kordon për t’u varur në qafë
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze, Gri, Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.