Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom
Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Argus P1 Pod (2ml)
VooPoo Argus P1 Pod (2ml)

780 L

780 L

VooPoo Argus P1 Pod (2ml)

780 L

Pod zëvendësues për cigaren elektronike VooPoo Argus P1 Pod ka një vëllim bazë prej 2 ml.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Pod zëvendësues për cigaren elektronike VooPoo Argus P1 Pod ka një vëllim bazë prej 2 ml.
Është një pod i veçantë bosh që është i pajtueshëm me elementët ngrohës nga seria VooPoo ITO, elementët duhet të blihen veçmas. Është kompatibil me modelin e cigareve elektronike VooPoo Argus P1 Pod, si alternativë mund të përdoret edhe në modelin VooPoo Argus Pod Kit.

Përputhshmëria:

– Kompleti VooPoo Argus P1 Pod
– Kompleti VooPoo Argus Pod
Vëllimi: 2 ml
Paketimi: 1 copë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.