Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VooPoo Argus GT

8.500 L

VooPoo Argus GT MOD në vetvete ka elektronikë të lartë në formën e çipit të fundit GENE.TT dhe do të sigurojë fuqi maksimale deri në 160W.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VooPoo Argus GT MOD në vetvete ka elektronikë të lartë në formën e çipit të fundit GENE.TT dhe do të sigurojë fuqi maksimale deri në 160W. Për ta bërë këtë, do t’ju duhen dy bateri 18650, të cilat mund t’i karikoni shpejt dhe me besueshmëri direkt në pajisje falë pranisë së portës USB-C. Përfitimet e tjera të Argus GT përfshijnë fillimin e menjëhershëm të rezistences, një ekran me ngjyra moderne dhe një mënyrë të re inteligjente SMART që rregullon automatikisht performancën e pajisjes bazuar në rezistencen e përdorur. Kështu që nuk keni pse të shqetësoheni për djegiet aksidentale nëse vendosen gabimisht. Për më tepër, mënyra SMART ju lejon të vendosni fuqine  në rendin e disa vat për të rregulluar fuqine saktësisht sipas nevojave tuaja. Një numër mbrojtjesh të sigurisë dhe mënyrave të kontrollit të temperaturës janë një çështje e natyrshme.

voopoo_argus_gt_kit_popisek

Një pjesë integrale e VooPoo Argus GT Kit është PnP Tank. Ky atomizues revolucionar i krijuar për rezistencat PnP përfshin një shtojcë magnetike në bazë, e cila përfshin rregullimin e vazhdueshëm të furnizimit me ajër. Kapaciteti i është clearmizator 4.5 ml e-lëng i këndshëm.

voopoo_dragx_pod_popisek_2

Per mbushjen e ketij clearmizatori, ju duhet thjesht ta hiqni ate nga trupi i paisjes, dhe ne pjesen e poshtme ndodhet nje pjese plastike e cila mund te hapet lehtesisht.

KUJDES! Paketa nuk përmban bateri. Bateritë e tipit 18650 duhet të blihen veçmas. Për funksionimin e duhur, keni nevojë për dy bateri me një rrymë shkarkimi të paktën 25A.

Paketa përmban:
1x VooPoo Argus GT MOD
1x VooPoo PnP Tank
1x Rezistence PnP-VM5 0.2ohm
1x Rezistence PnP-VM6 0.15ohm
1 x kabllo USB-C

Parametrat:
Bateria: fole për 2x 18650 (min. 20A)
Fuqia: 5W-160W
Tensioni: 0-7,5V
Karikimi: USB-C
Mënyrat: VW / SMART / TC
Rezistenca e mbështetur: nga 0.05ohm
Vëllimi i rezervuarit: 4.5ml

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:26

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.