Argus GT 2
VooPoo Argus GT 2

12000 L

12000 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

VooPoo Argus GT 2

12000 L

Dëshironi diçka masive, të qëndrueshme dhe të fuqishme? Shikoni kompletin e ri Argus GT 2!

Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

 Argus GT 2

Dëshironi diçka masive, të qëndrueshme dhe të fuqishme? Shikoni kompletin e ri Argus GT 2!

Fuqia maksimale deri në 200 W garanton një gamë të përsosur për të gjitha llojet e avulluesve. Çfarëdo ndërtimi që ju pëlqen, patjetër që mund të mbështeteni te Argus GT 2. Çipi i tij gjenial Gene.TT 2.0 garanton të gjitha mbrojtjet moderne dhe menaxhimin e lartë të energjisë, i cili kursen jetën e baterive tuaja dhe zgjat ndjeshëm avullimin me një karikim.

Dizajni i jashtëm i të gjithë kompletit ka për qëllim aventurierët dhe avulluesit që duan që avulli i tyre të zgjasë. Materialet e qëndrueshme dhe certifikimi IP68 garantojnë që Argus GT II do t’i mbijetojë shiut, pluhurit dhe pikave me lehtësi.

Atomizuesi nuk është i përfshirë në paketim!

Përmbajtja e paketës:
1x Argus GT II
1x kabllo USB-C
1x Manual

Parametrat:
Përmasat: 90 x 54 x 29 mm
Materiali: Lëkurë, aliazh zinku
Fuqia: 5-200 W
Bateria: 2×18650 (duhet të blihet veçmas!)

Prodhuesi: Voopoo

Ngjyra

E gjelber, E zeze, Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.