Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VooPoo Argus Air Pod Kit

4.500 L

VooPoo Argus Air Pod Kit është një cigare e re elektronike e llojit pod nga prodhuesi i famshëm VooPoo.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VooPoo Argus Air Pod Kit

VooPoo Argus Air Pod Kit është një cigare e re elektronike e llojit pod nga prodhuesi i famshëm VooPoo. Ai kombinon avantazhet e dorezave elektronike bazë dhe e-cigareve kompakte, përveç kësaj, ai sjell një dizajn elegant me të cilin do të bini menjëherë në dashuri. I gjithë trupi është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë, i cili plotësohet me panele anësore të mbuluara me lëkurë. Me përmasa 95,3 x 31,4 x 19,3 mm, përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dorë dhe është gjithashtu komode për t’u mbajtur. Brenda trupit ka një bateri të integruar me kapacitet 900 mAh, e cila do të kujdeset për shumë orë funksionim pa pasur nevojë për rimbushje. Nëse ju duhet të rikarikoni baterinë, thjesht lidhni një kabllo USB-C dhe karikoni me një rrymë deri në 2 A. Brenda trupit tuaj, mund të prisni me padurim çipin e shkëlqyer GENE.AI, i cili do të kujdeset për kasafortën funksionimin e pajisjes, por gjithashtu do të ofrojë një sërë përfitimesh.

Falë çipit GENE.AI, do të jeni në gjendje të rregulloni fuqinë e daljes. Mund të rregullohet në intervalin 5 – 25 W. Fuqia shfaqet më pas në ekranin e vendosur përpara. Falë çipit, do të mund të shijoni edhe opsionin e ndërrimit automatik ose manual të kapakut. Ju do ta përshtatni avullimin me idetë tuaja. Një fishek i ri po vjen së bashku me baterinë Argus. Fisheku Argus Air ka një vëllim prej 3.8 ml dhe ofron mbushje të lehtë dhe ergonomi të përsosur për një kapje të rehatshme në gojë. Fisheku punon me trupa inkandeshentë nga familja VooPoo PnP në diapazonin e rezistencës prej 0,6 – 3,0 ohms. Në paketë do të gjeni një trup të quajtur PnP-TM2 me rezistencë 0.8 ohm dhe një trup PnP-VM4 me rezistencë 0.6 ohm. Ju gjithashtu mund ta rrotulloni fishekun 180 ° në trupin e baterisë për të ndryshuar furnizimin me ajër dhe për të ndikuar në prodhimin e avullit që rezulton. VooPoo Argus Air Pod Kit është një cigare elektronike e klasit të parë që do të tërheqë si për fillestarët ashtu edhe për avulluesit e avancuar.

Shënim: Variantet e reja të ngjyrave të kompletit VooPoo Argus Air Pod (Ash Brown, Classic Black, Claret Violet, Deep Sea, Klein Blue, Silk White) do të ofrojnë përmbajtje të përditësuar të paketës. Paketa bazë përmban një fishek bosh VooPoo Argus Air dhe dy priza ndriçimi VooPoo PnP-TM2 dhe PnP-VM4.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:58

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.