Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Purple Bomb
VGOD : Purple Bomb

2250 L2600 L

2250 L2600 L

Përzgjidhni mundësi

VGOD : Purple Bomb

2250 L2600 L

Purple Bomb Një nga shijet më të njohura të frutave në botë është këtu! Prodhuesi VGOD ka përgatitur për ju një përzierje unike të rrushit të pjekur të të gjitha ngjyrave. Kështu që ju mund të prisni një shije të këndshme të ëmbël të verës së rrushit me aciditet të butë dhe një shije të freskët. Ju patjetër nuk do të jeni në gjendje t’i rezistoni kësaj.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategorite: , Shija:

Description

VGOD S&V: Purple Bomb

Një nga shijet më të njohura të frutave në botë është këtu! Prodhuesi VGOD ka përgatitur për ju një përzierje unike të rrushit të pjekur të të gjitha ngjyrave. Kështu që ju mund të prisni një shije të këndshme të ëmbël të verës së rrushit me aciditet të butë dhe një shije të freskët. Ju patjetër nuk do të jeni në gjendje t’i rezistoni kësaj.

Prodhuesi premium i atomizuesve dhe modave prezanton një linjë luksoze të shijeve të ëmbla frutash për përgatitjen e e-lëngjeve. Shijet VGOD do të ofrojnë një shije jashtëzakonisht të rafinuar të të gjithë përbërësve të përdorur dhe një shije jashtëzakonisht të ëmbël që do t’ju bëjë të dashuroheni me to herën e parë që hapni shishen. Në seri do të gjeni të dyja shijet e frutave, si dhe përzierjet freskuese të akullit, ose ndoshta përzierjet e ëmbla të duhanit. Këto janë shije shake & vape që mund t’i avulloni pa nevojën e plakjes menjëherë pasi t’i përzieni me bazën tuaj. Shijet VGOD S&V kalojnë nëpër të gjitha kontrollet e nevojshme të prodhimit për t’u futur në tregun botëror dhe falë raportit të zgjedhur me kujdes të përbërësve, ju mund të prisni me padurim një përvojë të jashtëzakonshme shije. Ato vijnë në një shishe të madhe Chubby 60 ml e cila mban 20 ml shije.

Koha e rekomanduar qe te perdoret pas përzjerjes: 3 ditë

Additional information

Fortesia

0 MG, 3 MG, 6 MG, 9 MG

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.