Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

VANILLA FRAPPUCCINO - Catch' a Bana

Nga: 2.250 L

Nëse ju mendoni se shija e frappuccinos është e paparë atëherë na lejoni t’jua ndryshojmë këtë mendim tuajn. Në këtë shije përvec shijes së ëmbël të qumështit bashkuar me atë të kafesë do të shfaqet dhe aroma e vaniljes. Ky kombinim do të bëj që ju të afeksionoheni pas saj.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: , Shijet: , ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Nëse ju mendoni se shija e vanilla frappuccinos është e paparë atëherë na lejoni t’jua ndryshojmë këtë mendim tuajn. Në këtë shije përvec shijes së ëmbël të qumështit bashkuar me atë të kafesë do të shfaqet dhe aroma e vaniljes. Ky kombinim do të bëj që ju të afeksionoheni pas saj.

Sasia e rekomanduar: Shtoni 50 ml baze ose booster (nikotine) në një shishe 60 ml

Koha e rekomanduar e perdorimit: Mund te perdoret menjehere pas perzierjes

Vëllimi: 10 ml aromë në një shishe 60 ml dhe me një mbyllje të sigurte që të mos hapet nga fëmijet, në versionin Shake & Vape.

Me koleksionin e aromave luksoze te Shake & Vape, prodhuesi I famshem Cek Imperia vjen fuqishem ne treg. Ajo paraqet nje seri te quajtur Catch’a Bana, e cila perqendrohet tek klientet qe preforojne shijet e embla te frutave si gjithashtu edhe pijeve. Kjo seri produktesh nga Catch’a Bana ju garanton ‘ndricimin’ e dites tuaj. Te gjitha shijet jane bere nga perberesit me cilesi me te larte ne treg dhe prodhuesi Imperia garanton cilesine e larte te seciles arome fale pergatitjes se kujdesshme dhe nje raport te ekuilibruar te perberesve te zgjedhur ne aroma. Aromat kalojne te gjitha kontrollet nga shteti Çek dhe jane te licensuara per daljen ne treg.

Si te pergatisni aromat e Imperia Catch’a Bana: Shtoni nje baze ose booster (nikotine) ne nje shishe 60ml me arome 10 ml. Shkundeni shishen mire. Pas kesaj ju keni mundesine qe ta perdorni menjehere lengun, sistemi Shake & Vape  <3

Për rezultatin më të mirë, ne rekomandojmë veçanërisht bazat me një përqindje më të lartë të VG (glicerinë bimore), mundësisht 70% – 80% VG. Sidoqoftë, mund të përdorni gjithashtu baza klasike 50/50, ose baza me një përmbajtje më të lartë PG.

Aroma Imperia në vetvete nuk përmban nikotinë dhe përdoret vetëm për aromatizimin e bazave. Ky produkt nuk është i përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe nënat me gji si dhe personat nen moshen 18 vjec.

Prodhuesi: Imperia Bios ‘, Republika Çeke

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

19:37

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.