V THRU PRO
V THRU PRO POD

3850 L

3850 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

V THRU PRO POD

3850 L

VooPoo V.THRU Pro është një cigare elektronike POD e gjeneratës krejtësisht të re e krijuar për kalimin nga cigaret tradicionale në avullimin. Parametrat e tij do t’u bëjnë përshtypje edhe avulluesve me përvojë, të cilëve do t’u ofrojë parametra të paparë në kategorinë e tij.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

V THRU PRO POD

VooPoo V THRU Pro është një cigare elektronike POD e gjeneratës krejtësisht të re e krijuar për kalimin nga cigaret tradicionale në avullimin. Parametrat e tij do t’u bëjnë përshtypje edhe avulluesve me përvojë, të cilëve do t’u ofrojë parametra të paparë në kategorinë e tij.

Trupi elegant prej alumini i V.THRU Pro duket tërheqës në shikim të parë dhe pesha totale prej 44 g lejon përdorimin kudo dhe në çdo kohë. Çdo variant ngjyrash do të bie në sy në çdo rast. Sistemi ndez automatikisht cigaren elektronike VooPoo V.THRU vetëm me një fryrje. Çipi inovativ GENE siguron aktivizim të saktë, të gjitha funksionet e mundshme të mbrojtjes dhe ofron një fuqi të madhe deri në 25 W.

Përveç shfaqjes së statusit të baterisë dhe performancës aktuale, ekrani anësor lejon gjithashtu një numërues të fryrjes në mënyrë që të mund të kontrolloni përdorimin e cigares elektronike. Ekziston edhe opsioni i mbylljes së softuerit, i cili shërben si një bllokues për fëmijë kundër aktivizimit të padëshiruar. Bateria e integruar me një kapacitet të madh prej 900 mAh siguron një kohëzgjatje të gjatë, dhe në rastin e VooPoo V.THRU Pro, karikimi sigurohet nga një port i shpejtë USB-C.

 

Fishekët V.THRU Pro të projektuara posaçërisht kanë një shije të pakrahasueshme dhe në paketim do të gjeni një version 1.2ohm me një spirale të dyfishtë për avullimin MTL dhe një fishek rrjetë 0.7ohm që do të sigurojë prodhim më të madh avulli. Fishekët mund të mbajnë deri në 2 ml e-lëng dhe janë krijuar posaçërisht për t’u përdorur me lëngje elektronike moderne si NicSalt me ​​një performancë të qetë dhe fillim të menjëhershëm. Dizajni i veçantë i fishekut V.THRU zvogëlon kondensimin e lëngut elektronik në hapësirën nën kokën ngrohëse deri në 75% në krahasim me zgjidhjet konkurruese.

Paketa përmban:
1x V.THRU Për POD
1 x rezistence 0,7 ohm
1 x rezistence 1.2 ohm
1x kabllo USB-C

Parametrat DRAG X:
Përmasat: 95mm x 32.5mm x 28mm
Fuqia: 5-25 W
Bateria: 900 mAh (e integruar)
Ngarkimi: USB-C
Vëllimi: 2 ml
Pesha: 44g
Materiali: aliazh alumini, PCTG

Ngjyra

Gri, Silver, e bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.