Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Uwell Caliburn Pod

4.000 L

Uwell Caliburn Pod është një cigare klasike elektronike. Ai jep një shije shumë të mirë të lëngjeve të përdorura në të dhe ka një përdorim shumë të thjeshtë.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Uwell Caliburn Pod

Eshtë një cigare klasike elektronike. Ai jep një shije shumë të mirë të lëngjeve të përdorura në të dhe ka një përdorim shumë të thjeshtë. Për të ndezur Uwell Caliburn Pod, mjafton që të shtypni butonin e tij 5 herë dhe mund ta përdorni, e njëjta gjë vlen edhe për fikjen e tij. Bateria e kësaj cigare elektronike mund të përdoret nga 16h – 20h. Uwell Caliburn Pod është gjithashtu ekonomik në mirëmbajtje, clearomizatori i kësaj cigare elektronike kërkon një ndryshim midis 16 – 20 ditëve.

Uwell Caliburn Pod Cfare gjendet ne pakon e Uwell Caliburn Pod si dhe parametrat e tij

1x Caliburn bateri
1x Caliburn pod 1,4Ω
1x micro USB kabëll

Specifika te tjera

Dimensionet: 110mm x 21,2mm x 11,6mm
Vëllimi: 2ml
Fuqia: 11W
Tensioni: 3,2V-4V
Rezistenca: 1,2Ω-1,5Ω
Bateria: 520mAh
Karikimi: Porte mikro USB

 

 

Perdorimi i clearomizatorit

Clearomizatori përbëhet nga 2 pjesë magnetike të cilat ngjiten me trupin e baterisë duke parandaluar nxjerrjen aksidentale nga bateria.  Clearomizaotri ka një vellim prej 2ml dhe jep një shije të shkelqyeshme të lëngjeve. Ju mund ta përdorni një clearomizator në cigaren elektronike Uwell Caliburn për maksimumi 20 ditë ose 40ml përdorim të lëngjeve. Mbushja e tij behet duke hequr pjesen e zeze qe ka ne krye ky clearomizator dhe mbylljen perseri.

 

 

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

21:11

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.