Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Uwell Caliburn G2

4.800 L

Marka UWELL vjen me gjeneraten e fundit te modelit legjendar te cigareve elektronike Caliburn! Caliburn G2 ka te njejtat vecanti si Caliburn G por vjen me disa permiresime.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Uwell Caliburn G2

Marka UWELL vjen me gjeneraten e fundit te modelit legjendar te cigareve elektronike Caliburn! Caliburn G2 ka te njejtat vecanti si Caliburn G por vjen me disa permiresime.

Avantazhi me i madh ne kete model eshte rritja e kapacitetit te baterise se integruar ne 750 mAh, e cila do te zgjase gjate gjithe dites per perdorim. Gjithashtu ka nje porte USB-C per karikim e cila mundeson karikimin e shpejte te baterise. Gjithashtu ne kete model ju do te ndjeni dhe paralajmerime nga cigarja ne rast se bateria eshte ne gjendje te paket apo nese rezistenca nuk eshte vendosur ne rregull me trupin e Uwellit.

Dallimi dhe avantazhi më i dukshëm i G2 është dritarja e gjerë e shikimit, e cila ju lejon të monitoroni vazhdimisht gjendjen e mbushjes me e-liquid dhe kështu nuk rrezikoni të pikojë pambuku i thatë dhe rrjedhimisht konsumimi i tij më i shpejtë. Vetë Pod-i ka pësuar gjithashtu disa risi. Gryka ka një dizajn të pjerrët që përshtatet mirë midis buzëve dhe pas heqjes së Pod-it, mbushet lehtësisht përmes një tape silikoni. E re në anën e Pod-it, mund të gjeni një unazë rrotulluese AFC me të cilën mund të rregulloni sistemin me ajër pikërisht sipas shijes dhe preferencës tuaj. Përveç dy rezistencave te reja Meshed-H me rezistorë 1.2ohm (MTL) dhe 0.8ohm (RDL), ju mund të prisni me padurim përputhshmërinë e plotë me rezistencat Caliburn G.

Paketa përmban:
1x UWELL Caliburn G2
1x Rezistence me rrjetë-H 0,8ohm
1x Rezistence me rrjetë-H 1,2 ohm
1x fish USB-C
1x manual përdorimi

Parametrat:
Dimensionet: 110.5 mm × 22.5 mm × 13 mm
Pesha: 36g
Bateria: 750 mAh
Fuqia: 18 W
Ngarkimi: USB-C
Pod: 2 ml

Ngjyra: E zezë (e zezë karboni) / gri (gri me hije)

Prodhuesi: UWELL

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:22

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.