Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Uwell Caliburn G

4.500 L

Nese ju ka pelqyer Uwell Caliburn, atehere ju prezantojm Uwell Caliburn G, me nje bateri me te forte dhe me rezistenca te zevendesueshme.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Uwell Caliburn G

Nëse ju pëlqeu Uwell Caliburn, sigurohuni që të keni kujdes tani, sepse Caliburn G po vjen, një version i ri i nën -sistemit të njohur. Dhe nuk po vjen vetëm, ai sjell me vete një numër përmirësimesh që e lëvizin Caliburn pak më tej. Tani mund të prisni një bateri më të fortë të integruar me një kapacitet 690mAh në një trup të bukur alumini. Sigurisht, kjo mund të ngarkohet me lehtësi dhe, mbi të gjitha, shpejt, këtë herë përmes portës moderne USB-C, të cilën do ta gjeni nën baterinë. Caliburn G gjithashtu ka një tregues praktik LED, me ndihmën e të cilit gjithmonë e dini se sa e ngarkuar është bateria dhe kur do t’ju duhet të kërkoni një karikues.

Për funksionimin këtu, si në versionin e mëparshëm, ekziston një buton i vetëm me të cilin mund të ndizni, fikni cigaren elektronike dhe në të njëjtën kohë është e mundur të avulloni dhe të përcaktoni formimin e avullit. Edhe këtu, megjithatë, ju nuk do të humbisni sistemin e dobishëm automatik të funksionimit te paisjes, falë të cilit nuk keni nevojë të mbani butonin kur nuk dëshironi, thjesht tërhiqeni atë nga zëdhënësi dhe Caliburn G menjëherë do të fillojë të prodhojë avull.

Një ndryshim i madh në krahasim me modelin e mëparshëm janë bishtajat. Këto tani lejojnë që koka e shkëlqimit të zëvendësohet. Në rast të konsumimit, ju nuk zëvendësoni të gjithë dyshemenë, por thjesht tërhiqni kokën e vjetër të shkëlqimit nga ajo dhe futni një të re në të. Zëvendësim i lehtë që nuk kërkon vidhosje. Për dashamirët e tapiceri të ngushtë, Uwell ka krijuar një mënyrë për të shijuar pak më shumë depilimin e mushkërive. Në varësi të drejtimit në të cilin e futni baterinë në bateri, keni një mbulesë të shtrënguar ose më të lirshme (njësoj si Caliburn e mëparshëm). Në këtë mënyrë ju mund të përshtatni me lojë lirinë e kapakut me nevojat dhe shijet tuaja.

Obsah balení a parametry
 • 1 Bateri Caliburn G
 • 1x Caliburn G pod
 • 2x Pods Caliburn G 0.8Ω
 • 1x Karikues USB-C

Përmbajtja e paketës mund të specifikohet.

 • Përmasat: 108.3mm x 22.5mm x 12.6mm
 • Vëllimi: 2ml
 • Fuqia dalëse: max. 18W
 • Rezistenca: 0.8Ω
 • Bateria: 690mAh
 • Karikimi: USB-C (5V / 1.5A)
 • Materiali: aliazh alumini, PCTG
cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:39

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.