Uwell Caliburn AK3 Pod Kit
Uwell Caliburn AK3 Pod Kit

4300 L

4300 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Uwell Caliburn AK3 Pod Kit

4300 L

Kompleti Uwell Caliburn AK3 Pod sjell jo vetëm prakticitet në serinë e njohur të cigareve elektronike Caliburn, por edhe estetikë të bukur futuriste dhe shpërndarje të shkëlqyer shije.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Kompleti Uwell Caliburn AK3 Pod sjell jo vetëm prakticitet në serinë e njohur të cigareve elektronike Caliburn, por edhe estetikë të bukur futuriste dhe shpërndarje të shkëlqyer shije.Është një sistem i thjeshtë dhe elegant i pod për përdorim të përditshëm me fokus në pastrimin klasik. I gjithë trupi është prej aliazh alumini, i cili shoqërohet me një fishek të bërë nga plastika PCTG. Kthesa elegante të cigares elektronike plotësohen bukur më pas nga paneli anësor i ndriçuar, i cili shërben si një tregues i gjendjes së baterisë. Në të njëjtën kohë, paneli do të ofrojë një animacion të veçantë me ngjyra që do të fillojë pas përfundimit të kopertinës. Përveç kësaj, do të jeni në gjendje ta çaktivizoni me lehtësi animacionin në çdo kohë. Bërthama e pajisjes më pas fsheh një bateri të integruar me një kapacitet solid prej 520 mAh. Ju do të jeni në gjendje të karikoni baterinë shumë shpejt dhe me efikasitet në çdo kohë. Ekziston një port USB-C direkt në trup me mbështetje karikimi 2A, kështu që mund të karikoni të gjithë cigaren elektronike në kapacitet të plotë në vetëm 15 minuta.
Cigarja elektronike ka përmasa kompakte 67.5 x 44.1 x 12 mm, përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj dhe nuk do ta ndjeni as në pëllëmbë gjatë përdorimit, pesha e saj u ndal në 35.8 gr. Në pjesën anësore do gjeni një hapje për marrjen e ajrit me gjerësi optimale për nevojat e një mbulesë MTL të ngurtë mesatare. Nuk ka asnjë buton kontrolli direkt në trupin e cigares elektronike, sapo të rimbushni fishekun me e-lëng, mjafton të prisni disa minuta dhe më pas të filloni të thithni nga gryka. Ngrohja fillon plotësisht automatikisht.Në pjesën e sipërme, trupi është i pajisur me një fishek nga seria e modelit Caliburn A3. Ky fishek ka një element ngrohjeje të integruar me një rrjet rrjetë me një rezistencë prej 1.0 ohm. Vëllimi i fishekut është 2 ml. Do të keni një pasqyrë të vazhdueshme të gjendjes së lëngut elektronik brenda falë dritares anësore për kontrollimin e gjendjes. Nëse është e nevojshme, thjesht hapni grykën dhe filloni të mbushni. Kompleti Uwell Caliburn AK3 Pod është një pajisje jashtëzakonisht elegante që mund të bëjë përshtypje të gjithë dashamirët e pod MTL.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 67.5 x 44.1 x 12 mm
Metoda e veshjes: MTL
Metodat e ndërrimit të kapakut: automatike
Fuqia dalëse: maksimumi 13 W
Rezistenca e fishekut në paketim: 1.0 Ω (FeCrAl Meshed)
Kapaciteti i baterisë: 520 mAh
Vëllimi i fishekut në paketim: 2 ml
Materiali: Aliazh alumini + PCTG
Karikimi: Porta USB-C (5V / 2A)
Pesha: 35.8 g

Përmbajtja e paketës:

Trupi 1x Uwell Caliburn AK3 Pod (520 mAh)
2x fishekë Uwell Caliburn A3 / AK3 Pod (2 ml, 1,0 Ω)
1x kordon për t’u varur në qafë
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze, Gri, Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.