Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Uwell Caliburn AK2

4.300 L

Kompleti Uwell Caliburn AK2 POD është pasardhësi i KOKO Prime popullor nga familja Caliburn. Ju mund të prisni me padurim një klasik të provuar në një dizajn të ri me disa përmirësime.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Uwell Caliburn AK2

Kompleti Uwell Caliburn AK2 POD është pasardhësi i KOKO Prime popullor nga familja Caliburn. Ju mund të prisni me padurim një klasik të provuar në një dizajn të ri me disa përmirësime.

Uwell Caliburn AK2

Trupi i lehtë, me formë ergonomike, i bërë nga najloni, aliazh alumini dhe PC-ABS (përzierje polikarbonati dhe plastika ABS) fsheh një bateri me kapacitet 520 mAh dhe një portë USB-C për karikim të shpejtë. Krahasuar me modelin e vjetër, ai përmban gjithashtu një dritare të gjerë shikimi, me të cilën gjithmonë do të dini se kur duhet të shtoni lëng. Çipi i avancuar përfshin një numër elementësh mbrojtës për përdorim të sigurt dhe të besueshëm. Mund të mbështeteni në nisjen automatike të kapakut, nuk nevojitet asnjë buton. Fuqia konstante prej 15 W është e përshtatshme për avullimin MTL. Pajisja ka gjithashtu një lak të vogël për kordonin silikoni, i cili përfshihet në paketim për mbajtjen komode të cigares elektronike rreth qafës.

Pod-i Uwell Caliburn AK2 me kokë të integruar FeCrAl UN2 Meshed-H me rezistencë 0.9ohm përdor teknologjinë UWELL Pro-FOCS, e cila garanton një shije autentike. Ashtu si paraardhësi i tij, ai ofron mbushje të lehtë nga sipër me një mekanizëm të terheqjes së grykës dhe një vëllim prej 2 ml. Ndërtimi i Pod-t është më i qëndrueshëm dhe parandalon rrjedhjen. Përmirësohet edhe forma e grykës, e cila përshtatet në mënyrë të përkryer në gojë.

 

Paketa përmban:
1x UWELL Caliburn AK2
2x Pod 0.9ohm
1x kordon silikoni

Parametrat:
Përmasat: 67.9 x 43.5 x 11.8 mm
Materiali: PA, aliazh alumini, PC + ABS
Bateria: 520 mAh
Fuqia: 15 W
Ngarkimi: USB-C
Pod: 2 ml

Ngjyra: E zezë / Gri

Prodhuesi: UWELL

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:40

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.