Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Caliburn AK2
Uwell Caliburn AK2

4190 L

4190 L

Përzgjidhni mundësi

Uwell Caliburn AK2

4190 L

Kompleti Caliburn AK2 POD është pasardhësi i KOKO Prime popullor nga familja Caliburn. Ju mund të prisni me padurim një klasik të provuar në një dizajn të ri me disa përmirësime.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Categories: ,

Description

Uwell Caliburn AK2

Kompleti Caliburn AK2 POD është pasardhësi i KOKO Prime popullor nga familja Caliburn. Ju mund të prisni me padurim një klasik të provuar në një dizajn të ri me disa përmirësime.

Trupi i lehtë, me formë ergonomike, i bërë nga najloni, aliazh alumini dhe PC-ABS (përzierje polikarbonati dhe plastika ABS) fsheh një bateri me kapacitet 520 mAh dhe një portë USB-C për karikim të shpejtë. Krahasuar me modelin e vjetër, ai përmban gjithashtu një dritare të gjerë shikimi, me të cilën gjithmonë do të dini se kur duhet të shtoni lëng. Çipi i avancuar përfshin një numër elementësh mbrojtës për përdorim të sigurt dhe të besueshëm. Mund të mbështeteni në nisjen automatike të kapakut, nuk nevojitet asnjë buton. Fuqia konstante prej 15 W është e përshtatshme për avullimin MTL. Pajisja ka gjithashtu një lak të vogël për kordonin silikoni, i cili përfshihet në paketim për mbajtjen komode të cigares elektronike rreth qafës.

Pod-i Caliburn AK2 me kokë të integruar FeCrAl UN2 Meshed-H me rezistencë 0.9ohm përdor teknologjinë Pro-FOCS, e cila garanton një shije autentike. Ashtu si paraardhësi i tij, ai ofron mbushje të lehtë nga sipër me një mekanizëm të terheqjes së grykës dhe një vëllim prej 2 ml. Ndërtimi i Pod-t është më i qëndrueshëm dhe parandalon rrjedhjen. Përmirësohet edhe forma e grykës, e cila përshtatet në mënyrë të përkryer në gojë.

 

Paketa përmban:
1x Caliburn AK2
2x Pod 0.9ohm
1x kordon silikoni

Parametrat:
Përmasat: 67.9 x 43.5 x 11.8 mm
Materiali: PA, aliazh alumini, PC + ABS
Bateria: 520 mAh
Fuqia: 15 W
Ngarkimi: USB-C
Pod: 2 ml

Ngjyra: E zezë / Gri

Prodhuesi: UWELL

Additional information

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.