Uwell Caliburn A2S Pod Kit
Uwell Caliburn A2S Pod Kit

3700 L

3700 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Uwell Caliburn A2S Pod Kit

3700 L

Kompleti Uwell Caliburn A2S Pod është një shtesë e re në portofolin e pasur të sistemeve praktike të podeve MTL të Caliburn.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Kompleti Uwell Caliburn A2S Pod është një shtesë e re në portofolin e pasur të sistemeve praktike të podeve MTL të Caliburn.Ai plotëson serinë Caliburn A për sa i përket dizajnit dhe është gjithashtu një version i thjeshtuar i modelit popullor Caliburn A2 Pod për përdorim edhe më të lehtë. Uwell Caliburn A2S do të ofrojë dimensione kompakte, përpunim të bukur dizajni, peshë të lehtë dhe funksionim krejtësisht pa butona. Dimensionet e trupit mund të maten në 110.1 x 21.3 x 11.7 mm, përpunimi tradicional i dizajnit ndjek këndshëm formën e pëllëmbës dhe mban në mënyrë perfekte. Pesha e të gjithë cigares elektronike është 30 g, kështu që vështirë se do ta ndjeni atë në dorë dhe gjithashtu do të mund ta merrni me lehtësi kudo. Trupi është bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë, i cili plotësohet nga një fishek i bërë nga PCTG të qëndrueshme. Një bateri e integruar me një kapacitet 520 mAh ju pret brenda trupit për orë të gjata veshjeje të patrazuar. Lidhësi USB-C në pjesën e poshtme do të shërbejë më pas për rimbushje.
Caliburn A2S është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur. Thjesht mbushni fishekun me e-lëng, prisni disa minuta dhe filloni të fryni nga gryka. Ngrohja fillon automatikisht dhe e-cigarja gjithashtu rregullon fuqinë e nevojshme bazuar në rezistencën e matur. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të monitoroni statusin e baterisë gjatë veshjes, falë diodës që ndodhet në logon e Caliburn në fund. Së bashku me modelin e ri, prodhuesi paraqet edhe një fishek krejt të ri me një rezistencë të integruar të trupit prej 1.2 ohm. Është një fishek i tipit FeCrAl UN2 Meshed-H, i cili është gjithashtu i përputhshëm me modelin Caliburn A2. Ashtu si fishekët e tjerë nga ky prodhues, edhe këtu mund të takoni teknologjinë e cilësisë së shijes Pro-FOCS, e cila garanton një paraqitje të plotë dhe të dallueshme të shijes me çdo fryrje dhe kur avulloni çdo lëng elektronik. Kompleti Uwell Caliburn A2S Pod është një cigare elektronike jashtëzakonisht praktike që do të tërheqë jo vetëm fillestarët, por edhe të gjithë dashamirët e të gjithë serisë Caliburn.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 110.1 x 21.3 x 11.7 mm
Kapaciteti i baterisë: 520 mAh
Fuqia e daljes: 15 W max
Vëllimi i fishekut: 2 ml
Rezistenca e fishekut në paketim: 1,2 Ω (FeCrAI UN2 Meshed-H)
Materiali: Aliazh alumini + PCTG
Karikimi: Porta USB-C (kablloja nuk përfshihet)
Pesha: 30 g

Përmbajtja e paketës:

1x Uwell Caliburn A2S Pod (520 mAh)
2 x fishekë Uwell Caliburn A2S Pod (2 ml, 1,2 ohm)
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.