Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Uwell Caliburn A2

4.000 L

Një tjetër përfaqësues i markes shumë të njohur të cigareve elektronike Uwell Caliburn është paraqitur në gjashtë ngjyra të bukura. Këtë herë Uwell i dha versionit te ri të tij emrin A2 me forma të rrumbullakosura

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Uwell Caliburn A2

Një tjetër përfaqësues i markes shumë të njohur të cigareve elektronike Uwell Caliburn është paraqitur në gjashtë ngjyra të bukura. Këtë herë Uwell i dha versionit te ri të tij emrin A2 me forma të rrumbullakosura, të cilat janë të këndshme për t’u mbajtur në dorë. Ndërsa versioni i mëparshëm i Caliburn G lejonte ndryshimin e rezistences ne pod, Caliburn A2 përdor rezistencat e integruara në pod dhe kështu ndërtohet në Caliburn origjinal. Kjo eliminon telashet e ndërrimit të kokave dhe e vetmja gjë që duhet zëvendësuar pas perdorimit është e gjithë koka.

Ajo është vendosur në trupin e cigares elektronike me magnet të ngurtë, kështu që nuk ekziston rreziku i shkeputjes nga pjesa e trupit dhe zëvendësimi i saj është absolutisht i thjeshtë. Trupi ergonomik i Uwell Caliburn A2 i bërë nga aliazh alumini fsheh një bateri të integruar me një kapacitet 520 mAh, e cila plotësohet gjithashtu nga një LED me ngjyra që tregon kapacitetin e mbetur të baterisë. Një portë karikimi USB-C është  në fund të cigares elektronike. Në një gjendje të karikuar plotësisht, Caliburn A2 arrin deri në 15 W fuqi dalëse.

Përveç baterisë, në paketim do të gjeni edhe dy podat e përmendura. Të dyja kanë një rezistence të integruar Meshed-H me një rezistencë prej 0.9Ω. Koka moderne ofron aktivizim të shpejtë dhe të njëtrajtshëm dhe bashkë me të një shije të mrekullueshme dhe gjenerim të shkëlqyer avulli. Për ta mbushur, mjafton të rrëshqitni pjesen e siperme plastike nga fundi, vëllimi arrin deri në 2 ml. Ka dy sisteme te integruara, njera eshte ku ju duhet te mbani shtypur butonin per ta aktivizuar dhe tjetra esht qe mund ta perdorni direkte pa e shtypur butonin.

Uwell-caliburn-a2

 

Përmbajtja dhe parametrat e paketës

1x bateri Uwell Caliburn A2
2x rezistenca Meshed-H 0,9Ω

Përmbajtja dhe parametrat e paketës mund të specifikohen më tej.

Përmasat: 110.1mm x 21.3mm x 11.7mm
Vëllimi: 2 ml
Fuqia e daljes: 15 W
Bateria: 520 mAh
Karikimi: Porta USB-C
Materiali: aliazh alumini

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

02:28

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.