Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Uwell Aeglos P1
Uwell Aeglos P1 Mod Pod Kit

5600 L

5600 L

Përzgjidhni mundësi

Uwell Aeglos P1 Mod Pod Kit

5600 L

Kompleti Uwell Aeglos P1 Mod Pod është një version më i avancuar i cigareve elektronike të njohura Aeglos. Ai sjell një ndërfaqe të qartë përdoruesi, një vend për baterinë e tij të jashtme, një dizajn edhe më ergonomik dhe fuqi më të lartë të prodhimit.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Description

Kompleti Uwell Aeglos P1 Mod Pod është një version më i avancuar i cigareve elektronike të njohura Aeglos. Ai sjell një ndërfaqe të qartë përdoruesi, një vend për baterinë e tij të jashtme, një dizajn edhe më ergonomik dhe fuqi më të lartë të prodhimit. Dizajni ergonomik i trupit me përmasa 122 x 29 x 34 mm kombinon disa materiale për përdorim sa më të këndshëm dhe mbajtje të rehatshme në dorë. Trupi është prej zinku dhe aliazh alumini, i cili plotësohet nga një mbulesë lëkure në anën e pasme dhe një fishek PCTG. Duke hapur kapakun e pasmë, do të zbuloni folenë për baterinë 18650. Avantazhi i padiskutueshëm i pajisjes me bateri të jashtme është fuqia më e lartë e daljes, me cigaren elektronike Uwell Aeglos P1 Mod Pod mund të rregulloni fuqinë në interval prej 5 – 80 W, i cili do të kënaqë edhe adhuruesit më kërkues të fryrjes direkte në mushkëri. Duhet të ketë pajisje elektronike të klasit të parë me një sërë mbrojtjesh sigurie dhe një ndërfaqe të qartë përdoruesi për vendosje të lehtë dhe orientim të shpejtë në elementët e kontrollit.

Në pjesën e përparme pranë panelit të kontrollit, ka një lidhës të tipit USB-C për rikarikimin e baterisë direkt në pajisje. Mund të karikohet me një rrymë deri në 2 A, kështu që pajisja mund të ngarkojë baterinë shumë shpejt. Në pjesën e sipërme ka një fishek me grykë të dizajnuar në mënyrë ergonomike dhe një vëllim prej 4 ml. Ky fishek punon me trupa nga seria Uwell Aeglos. Dy trupa janë dhënë në paketë. E para ofron një rezistencë prej 0,2 ohm (për DL), e dyta pastaj një rezistencë prej 0,6 ohm (për RDL). Të dyja janë të destinuara për veshje të drejtpërdrejtë. Një avantazh tjetër i padiskutueshëm është prania e një hapjeje të kontrollit të rrjedhës së ajrit në pjesën e sipërme të fishekut. Kjo hapje shërben për të rregulluar furnizimin me ajër dhe për të ndikuar në ngurtësinë që rezulton e kapakut. Pajisja është e testuar me teknologjinë speciale Pro-FOCS, e cila garanton një paraqitje me cilësi të lartë të shijes së çdo lëngu elektronik. Kompleti Uwell Aeglos P1 Mod Pod është një cigare elektronike e shkëlqyer e përshtatshme si për përdoruesit e avancuar ashtu edhe për fillestarët. Mund të tërheqë të gjithë adhuruesit e avullimit DL.

Parametrat e produktit:

Përmasat: 122 x 29 x 34 mm
Fuqia dalëse: 5 – 80 W
Bateria: 1x slot për 18650 (nuk përfshihet)
Vëllimi i fishekut: 4 ml
Pesha: 118 g
Materiali: Aliazh zink + aliazh alumini + PCTG plastikë + lëkurë
Karikimi: Porta USB-C (5V / 2A)

Përmbajtja e paketës:

1x Trupi Uwell Aeglos P1 Mod Pod
1x fishek Uwell Aeglos P1 Mod Pod (4 ml)
1x rezistence UN2 Meshed-H Aeglos P1 (0,2 ohm)
1x rezistence UN2 Meshed-H Aeglos P1 (0,6 ohm)
1x kabllo karikimi USB-C
1x grup vulash rezervë
1x manual përdorimi

* Bateria 18650 nuk është e përfshirë në paketim.

Additional information

Ngjyra

E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.