Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Sweet Fusion Ice Dinner Lady

Nga: 2.250 L

Sweet Fusion Ice Dinner Lady – Sweet Fusion Ice sjell një dozë të mirë frutash të shijshme për shijet tuaja. Nuk do ta besoni se sa do t’ju bëj për vete përbërja perfekte e shijes. Variant ngrirës  për freskim të duhur veror!

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoria:

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Sweet Fusion Ice Dinner Lady – Sweet Fusion Ice sjell një dozë të mirë frutash të shijshme për shijet tuaja. Nuk do ta besoni se sa do t’ju bëj për vete përbërja perfekte e shijes. Variant ngrirës  për freskim të duhur veror!

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

20:07

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.