Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

SONY VTC5 18650 - 2600 mAh 30A

1.300 L

Bateri 2600 mAh nga marka e njohur SONY

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Bateri 2600 mAh nga marka e njohur SONY

Parametrat:
Përmasa: 18650
Kapaciteti minimal: 2600mAh
Tensioni nominal: 3.6V
Rryma standarde e karikimit: 2.5A
Rryma maksimale e shkarkimit të pandërprerë: 30A

Jeta e shërbimit e specifikuar nga prodhuesi është afërsisht 300 cikle karikimi, pas së cilës jeta e shërbimit mund të zvogëlohet.

Paralajmërim: Asnjëherë mos e shkarkoni plotësisht baterinë (nën 2.5V) ose mos e ngarkoni atë (mbi 4.29V). Përdorni gjithmonë karikues cilësor dhe origjinal. Mos përdorni bateri me paketim të dëmtuar.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:44

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.