Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom
Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Rezistence VooPoo ITO-M0 (0,5ohm)
Rezistence VooPoo ITO-M0 (0,5ohm)

520 L

520 L

Rezistence VooPoo ITO-M0 (0,5ohm)

520 L

VooPoo ITO-M0 ofron një rezistencë prej 0,5 ohm.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Rezistence zëvendësuese VooPoo ITO-M0 ofron një rezistencë prej 0,5 ohm.Ka një spirale rrjetë në bërthamë për shpërndarje të shkëlqyer shije, fillim të shpejtë të nxehtësisë dhe tym të këndshëm. Trupi është projektuar në mënyrë strukturore për paraqitjen më ekspresive të shijes. Trupi ITO-M0 është menduar për veshje të ngushtë direkte (RDL). Trupi është i pajtueshëm me cigaren elektronike VooPoo Doric 20 Pod Kit dhe paketën VooPoo Drag Q Pod. Mund të përdoret me rimbushje standarde me nikotinë dhe jo nikotinë.

Fuqia e rekomanduar nga prodhuesi për përdorimin e elementit ngrohës VooPoo ITO-M0 është 18 – 25 W.

Rezistenca: 0.5 ohm
Numri i mbështjelljeve: 1 (rrjetë)
Fuqia e rekomanduar: 18 – 25 W
Modaliteti i temperaturës: JO
I përshtatshëm për: RDL
Paketimi: 1 pc

Përputhshmëria:
– Kompleti VooPoo Doric 20 Pod
– Kompleti VooPoo Drag Q Pod
– Kompleti VooPoo Argus P1 Pod
– Rezistence zëvendësuese për VooPoo Argus P1 Pod Kit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.