Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom
Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Rezistence Uwell Nunchaku 0.14
Rezistence Uwell Nunchaku 0.14 Ω

600 L

600 L

Rezistence Uwell Nunchaku 0.14 Ω

600 L

Rezistence për cigaren elektronike Uwell Nunchaku.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Rezistence për cigaren elektronike Uwell Nunchaku. Kanë mbështjellje me cilësi të lartë që, pavarësisht fuqisë mesatare, janë në gjendje të krijojnë një sasi të madhe avulli.

Karakteristikat :

  • Rezistenca: 0,14 ohm
  • Fuqia e rekomanduar: 50 – 60 W
  • I përshtatshëm për: DL (Direct lung)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.