Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Caliburn G2 - 1.2Ω 
Rezistence Uwell Caliburn G2 – 1.2Ω 

550 L

550 L

Rezistence Uwell Caliburn G2 – 1.2Ω 

550 L

Rezistence Uwell Caliburn G2 – 1.2Ω  – rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G2

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G2. Kjo eshte nje rezistence e tipit Mesh.

Kjo rezistence esht e pershtatshme per te gjith te apasionuarit e tipit MTL.

Paketa përmban:
1x Rezistence UWELL Caliburn G2

Parametrat:

1.2Ω 

Perberja: Mesh Coil
Materiali: Çelik inox
Fuqia e rekomanduar: 8-14W
Rezistenca: 1.2 ohm

Informacion shtesë

OHM

1.2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.