Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Caliburn G - 1.0Ω
Rezistence Uwell Caliburn G – 1.0Ω

550 L

550 L

Rezistence Uwell Caliburn G – 1.0Ω

550 L

Rezistence Uwell Caliburn G – 1.0Ω – rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G POD

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G POD. Kjo eshte nje rezistence e tipit Mesh.

Kjo rezistence esht e pershtatshme per te gjith te apasionuarit e tipit MTL

Paketa përmban:
1x Rezistence UWELL Caliburn G

Parametrat:

1.0Ω 

Perberja: Mesh Coil
Materiali: Çelik inox
Fuqia e rekomanduar: 10-15 W
Rezistenca: 1.0 ohm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.