Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Caliburn G - 0.8Ω
Rezistence Uwell Caliburn G – 0.8Ω

550 L

550 L

Rezistence Uwell Caliburn G – 0.8Ω

550 L

Rezistence Uwell Caliburn G – 0.8Ω – rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G POD

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Rezistence Uwell Caliburn G – 0.8Ω

Rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G POD. Kjo eshte nje rezistence e tipit Mesh.

Kjo rezistence esht e pershtatshme per te gjith te apasionuarit e tipit MTL

Paketa përmban:
1x Rezistence UWELL Caliburn G

Parametrat:

0.8Ω 
Perberja: Mesh Coil
Materiali: Çelik inox
Fuqia e rekomanduar: 13-18W
Rezistenca: 0.8 ohm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.