Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Rezistenca VooPoo

650 L

Buring coils – të dizenjuara për VooPoo VINCI  dhe VooPoo DRAG X. Versioni më i ri i  cigareve elektronike POD SYSTEM nga VooPoo VINCI  dhe VooPoo DRANG X sjellë pranë jush disa zgjedhje për burning coils. Janë të përshtatshme për lengjet klasike dhe për aromat.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

VooPoo PnP – Burning Coils

Buring coils – të dizenjuara për VooPoo VINCI  dhe VooPoo DRAG X. Versioni më i ri i  cigareve elektronike POD SYSTEM nga VooPoo VINCI  dhe VooPoo DRANG X sjellë pranë jush disa zgjedhje për burning coils. Janë të përshtatshme për lengjet klasike dhe për aromat.

Karakteristikat :

MTL 1,2Ω (PnP-C1):

 • Rezistenca: 1.2 ohm
 • Numri i spiraleve: 1
 • Fuqia e rekomanduar: 10 – 15 W
 • I përshtatshëm për: MTL (Mouth to lungs)

0,8Ω (PnP-R1) :

 • Rezistenca: 0,8 ohm
 • Numri i spiraleve: 2
 • Fuqia e rekomanduar: 12 – 18 W
 • I përshtatshëm për: MTL (Mouth to lungs), ose DL (Direct lung)

0,3Ω Mesh (PnP-VM1) :

 • Rezistenca: 0.3 ohm
 • Numri i spiraleve: 1 (rrjetë)
 • Fuqia e rekomanduar: 32 – 40 W
 • I përshtatshëm për: DL (Direct lung)

DL 0,15Ω (PnP-VM6) :

 • Rezistenca: 0,15 ohm
 • Numri i spiraleve: 1
 • Fuqia e rekomanduar: 60 – 80 W
 • I përshtatshëm për: DL (Direct Lung)

Te gjitha burning coils mund të përdoren për :

 • VooPoo Drag X
 • Voopoo Vinci 2
 • Voopoo Vinci X
 • VooPoo Vinci X 2
 • Argus GT
 • Argus Pro

Paketa: 1 copë

Këshillë: Para se të përdorni për herë të parë, ju rekomandojmë të hidhni disa pika te lengut ne qender te burning coils ,në mënyrë që pambuku të zbutet mjaftushem brenda saj.Pasi ta keni instaluar trupin në atomizues dhe ta mbushni rezervuarin me lëng e lemë cigaren të pushojë  për rreth 10 minuta duke mos e ndezuar atë. Nese nuk e bëni këtë gjë dhe e ndizni cigaren tuaj duke mos e lënë të pushoj për 10 minuta para përdorimit ju mund ta digjni atë .

Prodhuesi:VooPoo

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:47

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.