Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Rezistenca VooPoo TPP - 0.15
Rezistenca VooPoo TPP – 0.15Ω (TPP-DM1)

850 L

850 L

Rezistenca VooPoo TPP – 0.15Ω (TPP-DM1)

850 L

Coils – të dizenjuara për VooPoo Drag 3  dhe VooPoo Argus GT 2.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Coils – të dizenjuara për VooPoo Drag 3  dhe VooPoo Argus GT 2. Janë të përshtatshme për lengjet klasike dhe për aromat.

Karakteristikat :

0,15Ω (TPP-DM1) :

  • Rezistenca: 0,15 ohm
  • Lloji spirale: MESH
  • Fuqia e rekomanduar: 60 – 80 W
  • I përshtatshëm për: DL (Direct lung

Paketa: 1 copë

Këshillë: Para se të përdorni për herë të parë, ju rekomandojmë të hidhni disa pika te lengut ne qender te burning coils ,në mënyrë që pambuku të zbutet mjaftushem brenda saj.Pasi ta keni instaluar trupin në atomizues dhe ta mbushni rezervuarin me lëng e lemë cigaren të pushojë  për rreth 10 minuta duke mos e ndezuar atë. Nese nuk e bëni këtë gjë dhe e ndizni cigaren tuaj duke mos e lënë të pushoj për 10 minuta para përdorimit ju mund ta digjni atë .

Prodhuesi:VooPoo

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.