Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Rezistenca Uwell Caliburn G

550 L

Rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G POD me një rezistencë prej 0.8 ohm siguron nje sasi te kenaqshme avulli te lengut tuaj. Kjo eshte nje rezistence e tipit Mesh.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Rezistenca Uwell Caliburn G

Rezistence e zevendesueshme për cigaren elektronike Uwell Caliburn G POD me një rezistencë prej 0.8 ohm siguron nje sasi te kenaqshme avulli te lengut tuaj. Kjo eshte nje rezistence e tipit Mesh.

Kjo rezistence esht e pershtatshme per te gjith te apasionuarit e tipit MTL

Paketa përmban:
1x Rezistence UWELL Caliburn G 0.8 ohm

Parametrat:
Perberja: Mesh Coil
Materiali: Çelik inox
Fuqia e rekomanduar: 13-18W
Rezistenca: 0.8 ohm

Prodhuesi: UWELL

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

01:43

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.