Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Pro Vape - Don Chump

Nga: 2.250 L

Shija e qëndrueshme e çokollatës në formën e karamelit me një prekje të lehtë të bananes bie në sy në këtë aromë. Këtë simfoni të shijeve do ta gjeni vetëm në aromat më të rafinuara të ëmbëlsirave.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: , Shijet: , ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Don Chump nga Pro Vape

Shija e qëndrueshme e çokollatës në formën e karamelit me një prekje të lehtë të bananes bie në sy në këtë aromë. Këtë simfoni të shijeve do ta gjeni vetëm në aromat më të rafinuara të ëmbëlsirave.

Don Chump

Shije Premium Warriors sulmojnë sythat tuaja të shijes me një seri delikate të aromave me shije frute dhe të ëmbla të bëra nga përbërësit më cilësorë dhe më të shijshëm. Këto janë përzierje jashtëzakonisht të shijshme dhe të ëmbla, shijet e Warriors janë bërë me sistemin shake & vape, kështu që gjithçka që duhet të bëni është të mbushni me një shishe të madhe bazë dhe të filloni të avulloni menjëherë pa pjekur! Kombinimet e përzgjedhura saktësisht të frutave të ndryshëm dhe përgatitja dhe përzierja e kujdesshme e të gjithë përbërësve i bëjnë shijet e Warriors diçka vërtet të jashtëzakonshme. Provojini ato vetë, nuk do të pendoheni!

Kompania Letoneze ProVape është prapa prodhimit të tyre. Aromat e Warriors vetë vijnë gjithashtu nga Letonia, ku ato prodhohen nën kontrollet më të rrepta për marketing në tregun botëror. Vetëm lëndët e para me cilësi më të lartë janë përzgjedhur për prodhim, kështu që ju mund të shijoni një eksperiencë vërtet premium të avullimit. Të gjitha shijet e Warriors ofrohen në një shishe të madhe 60 ml që përmban 20 ml shije. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shtoni bazën në këtë aromë dhe të filloni ta perdorni.

Si të përgatitni lëngun elektronik Warriors: Mbushni bazën në një shishe 60 ml me një aromë 20 ml. Shkundni shishen mirë. Pastaj mund të avulloni menjëherë falë sistemit të shake dhe vape. Ne rekomandojmë veçanërisht bazat me një përqindje më të lartë të VG (glicerinë vegjetale), mundësisht 70% – 80% VG.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

19:11

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.