Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom
Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Pod VooPoo
Pod VooPoo Vinci 2

800 L

800 L

Pod VooPoo Vinci 2

800 L

Pod për cigaret elektronike Voopoo Vinci 2 dhe Vinci X.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Pod për cigaret elektronike Voopoo Vinci 2 dhe Vinci X.

Pod plastik me vëllim 6,5 ml, i pajtueshëm me të gjitha kokat ngrohëse nga seria PnP. Rezistenca nuk përfshihet në paketë dhe duhet të blihet veçmas.

Përmbajtja e paketës:
1x fishek Voopoo Vinci 2

Prodhuesi: Voopoo

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.