Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom
Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Pod Oxva Xlim - 0.8
Pod OXVA Xlim – 0.8 Ω

650 L

650 L

Pod OXVA Xlim – 0.8 Ω

650 L

Kokë zëvendësues për OXVA Xlim POD.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori: ,

Përshkrim

Kokë zëvendësues për OXVA Xlim POD.

Koka është bërë nga plastika PCTG me cilësi të lartë dhe mban 2 ml të e-lëngut tuaj të preferuar. Koka e integruar e ngrohjes e bërë nga rrjetë kanthal garanton një shpërndarje perfekte të shijes dhe goditjen e duhur në fyt. Fisheku ofron një furnizim ajri të rregullueshëm.

Paketa përmban:
1 x kokë 2 ml

Parametrat:
Rezistenca: 0.8ohm
Vëllimi: 2 ml
Lloji: MESH
Materiali: Kanthal

Përputhshmëria:
– Kit OXVA Xlim Pod
– Kompleti OXVA Xlim SE Pod
– Kompleti OXVA Xlim SQ Pod

Prodhuesi: OXVA

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.