Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Pod Oxva Xlim
Pod OXVA Xlim – 0.6Ω

650 L

650 L

Pod OXVA Xlim – 0.6Ω

650 L

Kokë zëvendësues për OXVA Xlim POD.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Description

Kokë zëvendësues për OXVA Xlim POD.

Koka është bërë nga plastika PCTG me cilësi të lartë dhe mban 2 ml të e-lëngut tuaj të preferuar. Koka e integruar e ngrohjes e bërë nga rrjetë kanthal garanton një shpërndarje perfekte të shijes dhe goditjen e duhur në fyt. Fisheku ofron një furnizim ajri të rregullueshëm.

Paketa përmban:
1 x kokë 2 ml

Parametrat:
Përputhshmëria: OXVA Xlim
Rezistenca: 0.6ohm
Vëllimi: 2 ml
Lloji: MESH
Materiali: Kanthal

Prodhuesi: OXVA

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.