OXVA XLIM V2
OXVA XLIM V2 POD

4700 L

4700 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

OXVA XLIM V2 POD

4700 L

OXVA sjell një gjeneratë të re të sistemit popullor POD Xlim! Xlim V2 ruan trupin e paraardhësit të tij, por sjell shumë përmirësime për sa i përket fishekut.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

OXVA XLIM V2 POD

OXVA sjell një gjeneratë të re të sistemit popullor POD Xlim! Xlim V2 ruan trupin e paraardhësit të tij, por sjell shumë përmirësime për sa i përket fishekut.

Trupi është prej aliazh alumini, peshon vetëm 47 gram dhe ka vetëm 111 mm gjatësi. Përshtatet në mënyrë të përkryer si në dorë ashtu edhe në çdo xhep dhe nuk do të tërhiqet. Pavarësisht nga madhësia e tij e vogël, trupi fsheh një bateri të integruar me një kapacitet prej 900 mAh, e cila mund të zgjasë lehtësisht një avullues të rregullt gjatë gjithë ditës. Në të njëjtën kohë, porta USB-C e vendosur në fund të pajisjes siguron karikim super të shpejtë.

Ju mund të prisni me padurim një zgjidhje unike të furnizimit me ajër. Rrjedha anësore e ajrit rregullohet duke përdorur një levë të veçantë që ju lejon të rregulloni ajrin saktësisht sipas shijes tuaj në katër shkallë të ndryshme ajrosjeje. Në të njëjtën kohë, Xlim V2 ka një fuqi të rregullueshme prej 5-25 W, të cilën mund ta monitoroni në ekranin OLED në pjesën e përparme të pajisjes. Poshtë ekranit është një buton kontrolli që mund ta përdorni për të ndezur ose përdorur funksionin automatik të veshjes dhe për të mos përdorur butonin për avullim. Pajisja ka gjithashtu zbulimin automatik të rezistencës së kokës ngrohëse dhe në këtë mënyrë vendos performancën ideale.

Fishekët e rinj Xlim V2 janë projektuar për të parandaluar plotësisht rrjedhjet e mundshme. Ofron mbushje të lehtë anësore dhe mban 2 ml të lëngut tuaj elektronik të preferuar. Ju mund të zgjidhni nga rezistenca 0.8ohm për mbushjet e NicSalt, ose 0.6ohm për nikotinën klasike. Të dy fishekët japin një shije të fortë dhe një goditje të kënaqshme në fyt.

Paketa përmban:
1x OXVA Xlim Pod
1x fishek OXVA Xlim V2 Pod (2 ml, 0,8 ohm)
1x fishek OXVA Xlim V2 Pod (2 ml, 0,6 ohm)
1x kabllo USB-C
1x manual përdorimi

Parametrat:
Përmasat: 111 x 24 x 14 mm
Fuqia dalëse: 5 – 25 W
Kapaciteti i baterisë: 900 mAh
Vëllimi i fishekut: 2 ml
Rezistenca e mbështetur: 0,8 – 1,2 ohm
Materiali: Aliazh alumini + PCTG
Pesha: 47 g
Ngarkimi: Porta USB-C (5V / 1A)

Ngjyra

Blu – E bardhe, Blu – E gjelber, E bardhe – E zeze, E kuqe – E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.