OXVA Vativ Super Mod Pod Kit 2v1
OXVA Vativ Super Mod Pod Kit 2v1

12000 L

12000 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

OXVA Vativ Super Mod Pod Kit 2v1

12000 L

OXVA Vativ Super Mod Pod Kit 2v1 është një cigare elektronike e re e avancuar nga prodhuesi OXVA, e cila kombinon avantazhet e modave tradicionale të kutive dhe sistemeve të thjeshta të pod.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

OXVA Vativ Super Mod Pod Kit 2v1 është një cigare elektronike e re e avancuar nga prodhuesi OXVA, e cila kombinon avantazhet e modave tradicionale të kutive dhe sistemeve të thjeshta të pod. I gjithë trupi është gjithashtu i pajisur me elektronikë të klasit të parë dhe mundëson cilësimet bazë dhe më të avancuara të përdoruesit. Vetë trupi ka një fije 510 dhe funksionon në mënyrë të ngjashme me modalitetin standard. Më pas ka një siguresë speciale direkt nën fill, pas së cilës mund ta vendosni fishekun në trup dhe ta përdorni atë si një sistem tradicional pod. Ka një vend për një bateri të tipit 18650 në pjesën e pasme. Duhet të ketë gjithashtu mbështetje për karikim të shpejtë 2A duke përdorur portën USB-C direkt në trup. Pajisja Vativ do të ofrojë gjithsej katër mënyra daljeje. Modalitetet inteligjente, fuqi, volt dhe VPC janë të disponueshme. Dhe modaliteti i ri VPC është një nga privilegjet kryesore të kësaj pajisjeje. Ky është një modalitet i avancuar i kurbës së shkëlqimit ku mund të rrisni fuqinë me përqindje për faza të ndryshme të veshjes. Çipi do të ofrojë gjithashtu një sërë veçorish sigurie dhe një fillim shkëlqimi jashtëzakonisht të shpejtë me një shpejtësi prej 0,002 sekondash.
Pajisja punon me një fuqi maksimale prej 100 W, kjo fuqi mund të rregullohet duke përdorur butonat në panelin e përparmë. Kompleti i plotë më pas përfshin clearomizator OXVA Unione PnM Tank me vëllim 4 – 5 ml në varësi të xhamit të instaluar. Clearomizatori do të ofrojë mbushje praktike të brendshme, rregullim më të ulët të rrjedhës së ajrit dhe shpërndarje të shkëlqyer të shijes. Ka një fije standarde 510 dhe është gjithashtu e përputhshme me një gamë të tërë modalitetesh me të njëjtën fije. Përveç clearomizator, në paketim do të gjeni edhe një pod me vëllim 4.5 ml, i cili do të japë një shije të shkëlqyer. Si pastruesi ashtu edhe pod janë të pajtueshëm me trupat e rinj OXVA Uniplus. Trupat Uniplus me rezistenca 0.15 ohm dhe 0.3 ohm ju presin në paketimin bazë. Të dyja janë të destinuara për fryrje të drejtpërdrejtë në mushkëri dhe sigurojnë një fillim të shpejtë të nxehtësisë dhe një paraqitje të mirëpërcaktuar të shijes. OXVA Vativ Super Mod Pod Kit 2in1 është një pajisje avullimi e gjithanshme. Pasi ta provoni, nuk do të dëshironi kurrë një pajisje tjetër.

Parametrat e produktit:

Trupi OXVA Vativ Super Mod Pod:

Përmasat: 88.5 x 33.5 x 24.5 mm
Bateria: 1x slot për 18650 (nuk përfshihet)
Fuqia dalëse: 5 – 100 W
Tensioni i daljes: 0,5 – 8,0 V
Rezistenca e mbështetur: 0,1 – 2,5 ohm
Mënyrat e daljes: SMART / POWER / VPC / VOLT
Tema: 510 në konfigurim me Unione PnM Tank
Materiali: aliazh zinku + PCTG + çelik inox
Karikimi: Porta USB-C (5V / 2A)
Pesha: 184 g

Clearomizator OXVA Unione PnM Tank:

Përmasat: 53 x 24.5 mm
Vëllimi: 4 ml (me gotë më të madhe 5 ml)
Tema: 510

Pod OXVA Vativ Pod:
Përmasat: 51.5 x 25 x 33 mm
Vëllimi: 4.5 ml
Lloji i lidhjes së grykës: 510

Përmbajtja e paketës:

Trupi 1x OXVA Vativ Super Mod Pod
1 x clearomizatori OXVA Unione PnM tank (4 ml)
1x pod bosh OXVA Vativ Pod (4,5 ml)
1x rezervë pyrex trupi PnM tank (5 ml)
1x rezistencë OXVA Uniplus (0,15 ohm)
1 x rezistencë OXVA Uniplus (0,3 ohm)
1x siguresë e tërheqshme për lidhjen e fishekut
1x set aksesorësh
1x kabllo karikimi USB-C
1x manual përdorimi

Ngjyra

E zeze, Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.