Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

MELON SHARK - Shark Attack

Nga: 2.250 L

Një lëng me aromë pjepri dhe copëza freskie të akullit. Përbërësi kryesor është shija e shalqirit të akullt, i cili plotësohet me një aromë të fortë të qershisë së zezë, e cila e ben të gjithë aromën edhe më të ëmbel dhe madje edhe më të përsosur.

 

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: , Shijet: , ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

MELON SHARK – Shark Attack Shake & Vape 10ml

Një lëng me aromë pjepri dhe copëza freskie të akullit. Përbërësi kryesor është shija e shalqirit të akullt, i cili plotësohet me një aromë të fortë të qershisë së zezë, e cila e ben të gjithë aromën edhe më të ëmbel dhe madje edhe më të përsosur.

Shark Attack Shake & Vape u zhvillua në Laboratorët Imperia. Struktura e recetave individuale është ndërtuar në mënyrë që të jetë e mundur të përdoret një e-lëng e përzier pa nevojën e pjekurisë.

Përmbajtja: aromë 10ml në një shishe 60ml

Prodhuesi: Boudoir Samadhi s.r.o., Republika Çeke

 

 

 

 

Aroma Imperia në vetvete nuk përmban nikotinë dhe përdoret vetëm për aromatizimin e bazave.

Për rezultate më të mira, ne rekomandojmë përdorimin e bazave dhe përforcuesve me një raport VG / PG 70/30.

Cilësia e produktit përcaktohet nga lëndët e para hyrëse për prodhim, përputhshmëria me proceset standarde të prodhimit sipas ISO 9001, por gjithashtu, e fundit, por jo më pak e rëndësishmja, edhe procedura e saktë teknologjike gjatë prodhimit.

Testimi kryhet sipas standardit francez AFNOR: NF ISO 4387, XP D90-300-2 dhe XP D90-300-3.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:21

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.