Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Lost Vape Grus - 100W Mod

6.500 L

Lost Vape Grus eshte nje Box Mod me nje fuqi deri ne 100W. Nje paisje me kualitet te larte vjen nga prodhuesi Lost Vape.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Lost Vape Grus

Eshtë një BOX MOD i bërë mirë nga aliazh zinku për bateri të tipit 21700 me një fuqi reale deri në 100W
dhe mundësinë e montimit të çdo atomizuesi deri në një diametër prej 30 mm!

Lost Vape Grus

Çdo version me ngjyra i Lost Vape Grus ka panele elegante sipas një varianti të drurit, rrëshirës ose
fibrave moderne të karbonit. Falë ergonomisë së menduar mirë, ai përshtatet në mënyrë të përkryer
në pëllëmbën e dorës dhe ka gjithashtu një konvertues për 18650 bateri.

Ekrani masiv me ngjyra Lost Vape Grus shfaq qartë të gjitha informacionet e nevojshme dhe
do të keni gjithsej gjashtë variante të ndërfaqes së përdoruesit për të zgjedhur. Përveç modalitetit
klasik të vendosjes së energjisë (VW), ekziston gjithashtu një kontroll i avancuar i temperaturës,
të cilin do ta vlerësoni veçanërisht në kombinim me mbështjelljet prej çeliku inox (SS316).
Elektronika e përparuar përfshin të gjitha tiparet e sigurisë dhe një port modern USB-C siguron karikim të shpejtë të baterisë tuaj.

Bateria vendoset në pjesën e poshtme dhe fiksohet me një kapak të poshtëm të vidhosur. Mjeshtëria me cilësi
të lartë tipike për Lost Vape dhe çmimi i ulët e bëjnë BOX MOD Grus një shoqërues të shkëlqyeshëm dhe kompakt që shkëlqen
në shumicën e konfigurimeve dhe kënaqet me ergonomi të madhe dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë.

KUJDES! Paketa nuk përmban një bateri, bateritë e tipit 21700 mund t’i gjeni këtu dhe duhet të blihen veçmas. Për funksionimin e duhur, ne rekomandojmë bateri me një rrymë minimale të shkarkimit prej 20A.

Paketa përmban:
1x Grus MOD
1 x kabllo USB-C
1x konvertues baterie

Parametrat:
Përmasat: 94.6mm x 40.5mm x 30.5mm
Fuqia e rregullueshme: max. 100W
Temperatura e rregullueshme: 100 ° C-300 ° C / 200 ° F-600 ° F
Mënyrat e mbështetura: VW / TC- (NI / TI / SS) /
Rezistenca e mbështetur: 0.1ohm-5ohm
Bateria: 21700/20700/18650 (të paktën 20A) – nuk përfshihet
Karikimi: USB-C
Pjesa e lidhjes: 510

Prodhuesi: Lost Vape

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

09:19

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.