Shopping Cart

No products in the cart.

Home Custom Cart0 Wishlist0 Custom
Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Lost Vape Grus
Lost Vape Grus – 100W Mod

6500 L

6500 L

Përzgjidhni mundësi

Lost Vape Grus – 100W Mod

6500 L

Lost Vape Grus eshte nje Box Mod me nje fuqi deri ne 100W. Nje paisje me kualitet te larte vjen nga prodhuesi Lost Vape.

Wishlist icon Add to wishlistAdd to wishlist
Porosi e thjeshtuar
Kategori:

Përshkrim

Lost Vape Grus

Eshtë një BOX MOD i bërë mirë nga aliazh zinku për bateri të tipit 21700 me një fuqi reale deri në 100W
dhe mundësinë e montimit të çdo atomizuesi deri në një diametër prej 30 mm!

Çdo version me ngjyra i Lost Vape Grus ka panele elegante sipas një varianti të drurit, rrëshirës ose
fibrave moderne të karbonit. Falë ergonomisë së menduar mirë, ai përshtatet në mënyrë të përkryer
në pëllëmbën e dorës dhe ka gjithashtu një konvertues për 18650 bateri.

Ekrani masiv me ngjyra Lost Vape Grus shfaq qartë të gjitha informacionet e nevojshme dhe
do të keni gjithsej gjashtë variante të ndërfaqes së përdoruesit për të zgjedhur. Përveç modalitetit
klasik të vendosjes së energjisë (VW), ekziston gjithashtu një kontroll i avancuar i temperaturës,
të cilin do ta vlerësoni veçanërisht në kombinim me mbështjelljet prej çeliku inox (SS316).
Elektronika e përparuar përfshin të gjitha tiparet e sigurisë dhe një port modern USB-C siguron karikim të shpejtë të baterisë tuaj.

Bateria vendoset në pjesën e poshtme dhe fiksohet me një kapak të poshtëm të vidhosur. Mjeshtëria me cilësi
të lartë tipike për Lost Vape dhe çmimi i ulët e bëjnë BOX MOD Grus një shoqërues të shkëlqyeshëm dhe kompakt që shkëlqen
në shumicën e konfigurimeve dhe kënaqet me ergonomi të madhe dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë.

KUJDES! Paketa nuk përmban një bateri, bateritë e tipit 21700 mund t’i gjeni këtu dhe duhet të blihen veçmas. Për funksionimin e duhur, ne rekomandojmë bateri me një rrymë minimale të shkarkimit prej 20A.

Paketa përmban:
1x Grus MOD
1 x kabllo USB-C
1x konvertues baterie

Parametrat:
Përmasat: 94.6mm x 40.5mm x 30.5mm
Fuqia e rregullueshme: max. 100W
Temperatura e rregullueshme: 100 ° C-300 ° C / 200 ° F-600 ° F
Mënyrat e mbështetura: VW / TC- (NI / TI / SS) /
Rezistenca e mbështetur: 0.1ohm-5ohm
Bateria: 21700/20700/18650 (të paktën 20A) – nuk përfshihet
Karikimi: USB-C
Pjesa e lidhjes: 510

Prodhuesi: Lost Vape

Informacion shtesë

Ngjyra

E zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.