Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Liqua Bright Tobacco

Nga: 2.250 L

Liqua Bright TobaccoExcellent pure taste of Virginia tobacco with a slightly woody spicy taste and a delicate aroma.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: , Shija:

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Duhan i pastër – Liqua Bright Tobacco

Shije e shkëlqyer e pastër e duhanit Virxhinia, një aromë delikate.

Përmbajtja: Aromë 12ml në një shishe 70ml.

Koha e pritjes: 5 minuta – nuk kërkon per rritje shijeje.

Ritchy (Liqua) është prodhuesi kryesor në botë i lëngjeve. Tani vjen në treg me shijet e tij Mix & Go për të gjithë entuziastët e DIY. Në prodhimin e tyre, ai përdor aroma të dizajnuara posaçërisht për lëngje dhe, së bashku me proceset cilësore të prodhimit, i lejon përdoruesit të përdorë lëngun e tij të përfunduar për më pak se 5 minuta = pa pjekuri dhe pritje si me shijet e zakonshme nga prodhuesit e tjerë. Për të mbajtur cilësinë e shijes të qëndrueshme gjatë afatit të ruajtjes dhe për të parandaluar oksidimin, prodhuesi mbush shishen me një aromë azoti.

Me serinë e re të shijeve LIQUA, nuk keni më nevojë të matni asgjë të komplikuar dhe të prisni për një kohë të gjatë, thjesht shtoni një shishe 70 ml me një bazë ose përforcues, përzieni plotësisht dhe e keni lëngun tuaj elektronik gati. Dhe e gjithë kjo falë 12 ml shije të koncentruar, e cila nuk ka nevojë të piqet dhe do t’i japë mbushjes tuaj një shije intensive.

Shije LIQUA janë bërë nga përbërësit e cilësisë më të lartë dhe natyrisht plotësojnë të gjitha standardet dhe certifikimet botërore. Ato prodhohen në laboratorë të kontrolluar rreptësisht, kështu që gjithmonë mund të mbështeteni në cilësinë e klasit të parë.

Këto janë shije shumë të koncentruara, mbushje jo të përfunduara. Shija duhet të përzihet me një bazë që përmban propilen glikol dhe / ose glicerinë vegjetale.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

01:30

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.